Мәслихаттың 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 190 "Сот шешімімен Қарабалық ауданы бойынша коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 61 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қыркүйекте № 24360 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен Қарабалық ауданы бойынша коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 190 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7412 болып тіркелген шешімінің күші жойылды деп танылсын).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 4 декабря 2017 года № 190 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Карабалыкскому району"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 сентября 2021 года № 61. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2021 года № 24360
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Карабалыкскому району" от 4 декабря 2017 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7412).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев