Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 63 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25023 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9671 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 170 860,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 533 855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 145,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –5 470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 611 390,9 мың теңге;
2) шығындар – 5 177 812,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 48 847,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 75 794,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 947,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 775,7 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 81 775,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 137 573,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137 573,8 мың теңге.";
4-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Кажиев
Қарасу
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 454 "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 октября 2021 года № 63. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25023. Прекращено действие в связи с истечением срока
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 454 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9671) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 170 860,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 533 855,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 145,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 611 390,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5 177 812,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 847,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 75 794,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 947,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 775,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 81 775,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 137 573,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137 573,8 тысячи тенге.";
пункт 4 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Cекретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение
к решению Карасуского
районного маслихата