Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу турал
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 82 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26097 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 454 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9671 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 170 860,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 539 808,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 192,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 611 390,9 мың теңге;
2) шығындар – 5 177 812,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 48 847,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 75 794,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 947,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 775,7 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 81 775,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 137 573,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137 573,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 454 "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 24 декабря 2021 года № 82. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26097. Прекращено действие в связи с истечением срока
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 454 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9671) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 170 860,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 539 808,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 192,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 611 390,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5 177 812,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 847,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 75 794,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 947,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 775,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 81 775,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 137 573,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137 573,8 тысячи тенге.";
приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

26030,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26030,7
2
Әлеуметтiк көмек
193624,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193624,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
75048,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31434,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2117,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24389,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
29741,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30893,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44541,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44541,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36284,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
628,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7629,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
889993,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2172,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2171,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2171,5
2
Коммуналдық шаруашылық
886143,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
876606,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
876606,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9536,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
7061,6
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2475,2
3
Елді - мекендерді көркейту

26030,7
005
Государственная адресная социальная помощь
26030,7
2
Социальная помощь
193624,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193624,1
002
Программа занятости
75048,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31434,9
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2117,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24389,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29741,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30893,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44541,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44541,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36284,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
628,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7629,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
889993,2
1
Жилищное хозяйство
2172,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2171,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2171,5
2
Коммунальное хозяйство
886143,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
876606,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
876606,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9536,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7061,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2475,2
3
Благоустройство населенных пунктов