Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 590 "Қостанай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24108 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 590 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9676 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 13256090,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4758587,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 12502,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 446385,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 8038616,6 мың теңге;
2) шығындар - 14307924,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 35016,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 109387,1 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 74371,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1086849,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 590 "О районном бюджете Костанайского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 августа 2021 года № 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24108. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 590 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9676) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 13256090,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4758587,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 12502,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 446385,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8038616,6 тысячи тенге;
2) затраты - 14307924,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35016,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 109387,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 74371,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1086849,9 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1086849,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы М. Сартов
Қостанай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ 77 шешіміне
1-қосымша
Қостанай аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1086849,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Костанайского районного маслихата М. Сартов
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата
от 20 августа 2021 года
№ 77
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата

83975,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7400,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
92187,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
75796,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42614,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
101154,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101154,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48502,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1071,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
44240,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7341,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5605836,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1981566,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43978,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3978,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
40000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1937588,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1937588,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3542381,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2024899,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
7400,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2017499,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1517482,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1517482,0
3
Елді-мекендерді көркейту
81889,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81889,0
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
7781,4
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

83975,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7400,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
92187,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными
средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75796,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42614,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
101154,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101154,0
001
Услуги по реализации государственной политики на
местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48502,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1071,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
44240,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7341,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5605836,0
1
Жилищное хозяйство
1981566,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43978,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3978,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
40000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1937588,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1937588,0
2
Коммунальное хозяйство
3542381,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2024899,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7400,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2017499,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1517482,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1517482,0
3
Благоустройство населенных пунктов
81889,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81889,0
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
7781,4
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов