Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 429 "Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 63 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 желтоқсанда № 25542 болып тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 429 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9664 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 774 933,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 076 914,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 20 128,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 22 108,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2 650 303,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 5 480,0 мың теңге;
2) шығындар - 3 802 090,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - – 815,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 29 481,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 30 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 40 590,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 66 931,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 66 931,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 429 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 29 ноября 2021 года № 63. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25542
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 429 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9664) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 774 933,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 076 914,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 20 128,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22 108,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 650 303,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 5 480,0 тысяч тенге;
2) затраты - 3 802 090,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - – 815,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 29 481,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 30 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 40 590,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 66 931,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 66 931,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.