Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 "Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 18 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 наурызда № 9807 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 шешіміне (2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9680 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 677 144,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 307 171,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 936,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 193,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 348 844,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 641 460,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 48 413,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 56 881,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 468,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 413,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 413,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 56 881,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 468,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 503,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Елтаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова
Науырзым аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 407 "О районном бюджете Наурзумского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 4 марта 2021 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2021 года № 9807. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 407 (опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9680) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 677 144,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 307 171,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 936,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 193,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 348 844,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 641 460,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 413,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 881,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 468,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 413,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 413,0 тысяч тенге:
поступление займов – 56 881,0 тысяч тенге;
погашение займов – 8 468,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 503,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ә. Елтаев
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата

67155,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24110,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24110,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30217,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30217,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12828,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12828,0
02
Қорғаныс
6735,0
1
Әскери мұқтаждар
2633,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2633,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2633,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4102,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4102,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2083,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2019,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
134767,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
35144,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35144,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
35144,0
2
Әлеуметтiк көмек
77007,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77007,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17366,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11234,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1311,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16735,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1964,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28397,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

67155,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24110,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24110,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30217,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30217,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12828,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
12828,0
02
Оборона
6735,0
1
Военные нужды
2633,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2633,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2633,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4102,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4102,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2083,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2019,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
134767,0
1
Социальное обеспечение
35144,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35144,0
005
Государственная адресная социальная помощь
35144,0
2
Социальная помощь
77007,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77007,0
002
Программа занятости
17366,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11234,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1311,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16735,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1964,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28397,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения