Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 "Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 72 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 желтоқсанда № 25502 болып тіркелді
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9680 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 734 684,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 327 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 936,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 354,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 385 384,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 674 436,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 30 954,9 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 39 422,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 468,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 84 826,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55 532,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 532,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 39 422,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 468,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 577,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова
Науырзым
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 407 "О районном бюджете Наурзумского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 24 ноября 2021 года № 72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2021 года № 25502
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9680) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Наурзумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 734 684,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 327 010,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 936,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 354,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 385 384,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 674 436,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 954,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 422,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 468,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 84 826,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 55 532,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 532,5 тысяч тенге:
поступление займов – 39 422,9 тысяч тенге;
погашение займов – 8 468,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 577,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата