Науырзым ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 143 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25616 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Науырзым ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. "Науырзым ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Науырзым ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Науырзым ауданының әкімі К. Абишев
Әкімдіктің

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Наурзумского района
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 3 декабря 2021 года № 143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25616
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Наурзумского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Наурзумского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурзумского района К. Абишев
Приложение
к постановлению акимата

2021 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 143 қаулысына
қосымша
Науырзым ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері) ескерілген қызмет саласы
1
Науырзым ауданы, Қарамеңді ауылдық округі, Қарамеңді ауылы, Шақшақ Жәнібек көшесіндегі № 1 және 3 ғимараттардың арасындағы алаң
120
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Айналайн" дүкені
2
Науырзым ауданы, Қарамеңді ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесіндегі № 5 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
80
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым жоқ
3
Науырзым ауданы, Буревестник ауылы, Абай көшесіндегі № 23 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
120
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Дуэт" дүкені
4
Науырзым ауданы, Раздольное ауылы, Мирная көшесіндегі № 8 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
100
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Ибраев Тургынбек Шаяхметович" жеке кәсіпкерінің дүкені
5
Науырзым ауданы, Өлеңді ауылы, Атамекен көшесіндегі № 2 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
80
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "БЕС" (Сагитова Гульнара Шаймарданкызы) жеке кәсіпкерінің дүкені
6
Науырзым ауданы, Шолақсай ауылы, Центральный көшесіндегі № 2 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
120
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Яна" дүкені
7
Науырзым ауданы, Шилі ауылы, Исмурзин көшесіндегі № 9 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
100
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Есимжанова Падиша Шинтимировна" жеке кәсіпкерінің дүкені
8
Науырзым ауданы, Қожа ауылы, Шаяхметов көшесіндегі № 5 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
120
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Кошкарова Жанат Балтабековна" жеке кәсіпкерінің дүкені
9
Науырзым ауданы, Дәмді ауылдық округі, Дәмді ауылы, Қазыбек би көшесіндегі № 2 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
140
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Бауыржан" (Айдарбекова Латифа Махсутовна) жеке кәсіпкерінің дүкені
10
Науырзым ауданы, Дәмді ауылдық округі, Мереке ауылы, Школьная көшесіндегі № 8 ғимаратқа қарама-қарсы алаң

от 3 декабря 2021 года
№ 143
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Наурзумского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Наурзумский район, Карамендинский сельский округ, село Караменды, площадь по улице Шакшак Жанибека между зданиями № 1 и 3
120
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин "Айналайн"
2
Наурзумский район, Карамендинский сельский округ, село Жамбыл, площадка по улице Жамбыл напротив здания № 5
80
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура отсутствует
3
Наурзумский район, село Буревестник, площадь по улице Абая напротив здания № 23
120
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин "Дуэт"
4
Наурзумский район, село Раздольное, площадь по улице Мирная напротив здания № 8
100
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин индивидуального предпринимателя "Ибраев Тургынбек Шаяхметович"
5
Наурзумский район, село Уленды, площадь по улице Атамекен напротив здания № 2
80
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин индивидуального предпринимателя "БЕС" (Сагитова Гульнара Шаймарданкызы)
6
Наурзумский район, село Шолаксай, площадь по улице Центральная напротив здания № 2
120
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин "Яна"
7
Наурзумский район, село Шили, площадь по улице Исмурзина напротив здания № 9
100
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин индивидуального предпринимателя "Есимжанова Падиша Шинтимировна"
8
Наурзумский район, село Кожа, площадка по улице Шаяхметова напротив здания № 5
120
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин индивидуального предпринимателя "Кошкарова Жанат Балтабековна"
9
Наурзумский район, Дамдинский сельский округ, село Дамды, площадь по улице Казыбек-би напротив здания № 2
140
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура - магазин индивидуального предпринимателя "Бауыржан" (Айдарбекова Латифа Махсутовна)
10
Наурзумский район, Дамдинский сельский округ, село Мереке, площадка по улице Школьная напротив здания № 8

100
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым жоқ
11
Науырзым ауданы, Дәмді ауылдық округі, Қайғы ауылы, Болатбаев көшесіндегі № 3 ғимаратқа қарама-қарсы алаң
80
5 жыл
Азық-түлік және өнеркәсіп тауарларын сату, жақын орналасқан инфрақұрылым жоқ

100
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных, близлежащая инфраструктура отсутствует
11
Наурзумский район, Дамдинский сельский округ, село Кайга, площадка по улице Болатбаева напротив здания № 3
80
5 лет
Реализация продовольственных и промышленных товаров, близлежащая инфраструктура отсутствует