Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 398 "Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 11 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 9814 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 398 шешiмiне (2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9672 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 117 530,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 936 782,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 751,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 612,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 161 385,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 185 067,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 543,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 461,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 079,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 079,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 35 004,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 461,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67 536,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жергілікті атқарушы органның 2021 жылға арналған резерві 19 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Сарыкөл
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 398 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 12 марта 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2021 года № 9814
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 398 (опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9672) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 117 530,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 936 782,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 12 751,9 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 612,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 161 385,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 185 067,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 543,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 461,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89 079,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 079,8 тысяч тенге;
поступления займов – 35 004,0 тысячи тенге;
погашение займов – 13 461,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 67 536,8 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме 19 500,0 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение
к решению Сарыкольского
районного маслихата