Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоксандағы № 442 "Бейімбет Майлин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 39 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23300 болып тіркелді
Бейімбет Майлин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоксандағы № 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9687 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 973 174,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 434 513,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 177,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 789,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 515 694,8 мың теңге;
2) шығындар – 4 125 027,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 80 818,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 131 265,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 50 447,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 47 185,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279 856,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279 856,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 41 698,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Калимова
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 442 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 21 июня 2021 года № 39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23300
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 442 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9687) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 973 174,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 434 513,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 177,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 789,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 515 694,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4 125 027,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 80 818,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 131 265,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 447,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 47 185,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279 856,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279 856,0 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2021 год в сумме 41 698,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ж. Калимова
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата

44 377,0
2
Әлеуметтiк көмек
190 079,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190 079,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76 010,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 260,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 624,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 260,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 354,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
9 132,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 439,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 680,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 680,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 999,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
813,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 868,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
112 014,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20 928,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 821,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
15 000,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1 821,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4 107,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 107,7
2
Коммуналдық шаруашылық
91 086,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 500,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7 500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
83 586,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
83 586,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

44 377,0
2
Социальная помощь
190 079,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190 079,8
002
Программа занятости
76 010,0
006
Оказание жилищной помощи
2 260,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 624,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 260,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 354,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 132,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23 439,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 680,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 680,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 999,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
813,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12 868,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
112 014,7
1
Жилищное хозяйство
20 928,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 821,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
15 000,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 821,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4 107,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 107,7
2
Коммунальное хозяйство
91 086,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 500,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
7 500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
83 586,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
83 586,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство