Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 437 "Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 12 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 9762 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 437 шешіміне (2020 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9679 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4544008,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 952922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1021,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5808,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3584257,6 мың теңге;
2) шығындар – 5001292,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24007,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 39380,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15373,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 112188,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 112188,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 593479,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 593479,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттерді 11,6 мың теңге сомасында қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 9,1 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 2,5 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 437 "О районном бюджете Узункольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 12 февраля 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 февраля 2021 года № 9762
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Узункольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 437 (опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9679) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4544008,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 952922,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1021,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5808,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3584257,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5001292,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24007,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39380,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15373,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 112188,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 112188,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -593479,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 593479,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен возврат трансфертов в сумме 11,6 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 9,1 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 2,5 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам сел, сельских округов на благоустройство населенных пунктов.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:

"11. 2021 жылға арналған ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 9598,0 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Жумабаев
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихатының
2021 жылғы 12 ақпандағы
№ 12 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в размере 9598,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Б. Жумабаев
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение
к решению маслихата
от 12 февраля 2021 года
№ 12
Приложение 1
к решению маслихата