Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23361 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы", Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9700 болып тіркелген, шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бауман ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15339,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14789,0 мың теңге;
2) шығындар – 15734,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -395,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 395,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2021 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде кентшілік жолдарды грейдірлеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ершов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23717,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2093,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 59,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21565,0 мың теңге;
2) шығындар – 23717,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 8 января 2021 года № 442 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 2 июля 2021 года № 45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23361. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области от 8 января 2021 года № 442 "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9700, следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15339,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 475,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14789,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15734,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -395,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 395,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете села Бауманское на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23717,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2093,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 59,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23717,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2021 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Киров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15986,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 733,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15193,0 мың теңге;
2) шығындар – 15986,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2021 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде кентшілік жолдарды грейдірлеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новопокров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24159,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2079,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22034,0 мың теңге;
2) шығындар – 24725,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -566,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 566,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. 2021 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде кентшілік жолдарды грейдірлеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку детской игровой площадки;
грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15986,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 733,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15193,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15986,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24159,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2079,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22034,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24725,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 566,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 566,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:

"18. Ұзынкөл ауданының Обаған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15 – қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26800, 0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26131,0 мың теңге;
2) шығындар – 27227,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -427,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 427,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19-1. 2021 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
шағын футбол алаңын дайындауға және орнатуға;
спорт алаңын абаттандыруға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге.";
көрсетілген шешімнің 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"22. Пресногорьков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24380,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4846,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19532,0 мың теңге;
2) шығындар – 25562,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1182,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1182,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 23-1-тармақпен толықтырылсын:
"23-1. 2021 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде кентшілік жолдарды грейдірлеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 26-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Ряжск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18206,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1131,0 мың теңге;

"18. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2021-2023 год согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26800,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 666,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26131,0 тысяча тенге;
2) затраты – 27227,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -427,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 427,0 тысяч тенге.";
пункт 19-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"19-1. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку мини- футбольного поля;
благоустройство спортивной площадки;
грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24380,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4846,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19532,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25562,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1182,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1182,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"26. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18206,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1131,0 тысяча тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -696,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 696,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 35-1-тармақпен толықтырылсын:
"35-1. 2021 жылға арналған Троебратское ауылының бюджетінде кентшілік жолдарды грейдірлеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 38-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"38. Федоров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21365,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16640,0 мың теңге;
2) шығындар – 21958,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -593,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 593,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 39-1-тармақпен толықтырылсын:
"39-1. 2021 жылға арналған Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға.";
көрсетілген шешімнің 42-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"42. Ұзынкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139638,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16049,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 71,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 123517,0 мың теңге;
2) шығындар – 150723,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11085,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11085,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 43-1-тармақпен жаңа редакцияда жазылсын:
"43-1. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ұзынкөл ауылындағы "Ана мен бала" аллеясын безендіруге;
Ұзынкөл ауылы, Абылайхан көшесі, № 2 учаскесі бойынша тротуар салуға;
аудандық орталық аурухананың кіреберіс автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге;
Ұзынкөл селосын абаттандыруға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -696,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 696,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 35-1 следующего содержания:
"35-1. Учесть, что в бюджете села Троебратское на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на грейдирование внутрипоселковых дорог.";
пункт 38 указанного решения изложить в новой редакции:
"38. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21365,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21958,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -593,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 593,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 39-1 следующего содержания:
"39-1. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
изготовление и установку детской игровой площадки.";
пункт 42 указанного решения изложить в новой редакции:
"42. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 139638,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16049,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 71,5 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 123517,0 тысяч тенге;
2) затраты – 150723,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11085,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11085,0 тысяч тенге.";
пункт 43-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"43-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
оформление аллеи "Матери и ребенка" в селе Узунколь;
устройство тротуара по улице Аблайхана, участок № 2 в селе Узунколь;
средний ремонт участка автомобильной дороги подъезд к центральной районной больнице;
благоустройство села Узунколь;
грейдирование внутрипоселковых дорог.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 43-2-тармақпен толықтырылсын:
"43-2. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде "Ауыл-Ел-бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 32-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Алмасов
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихатының

дополнить указанное решение пунктом 43-2 следующего содержания:
"43-2. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел-бесігі" по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 32 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Алмасов
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение 1
к решению маслихата