Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 437 "Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 54 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қыркүйекте № 24591 болып тіркелді
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 437 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9679 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4738036,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1052922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1021,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5808,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3678285,8 мың теңге;
2) шығындар – 4784796,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24007,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 39380,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15373,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 112712,7 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 112712,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 183479,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183479,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 14), 15), 16), 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін ұстауға;
15) "Нұр Отан" партиясының сайлауалды тұғырнамасы аясындағы гранттарға;
16) қоғамдық жұмыстарға;
17) орталық кітапхана жүйесін жаңғырту үшін коворкинг орталықтарын құру.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 437 "О районном бюджете Узункольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 сентября 2021 года № 54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2021 года № 24591
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Узункольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 437, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9679), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4738036,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1052922,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1021,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5808,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3678285,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4784796,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24007,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39380,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15373,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 112712,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 112712,7 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183479,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183479,1 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 14), 15), 16), 17) следующего содержания:
"14) содержание физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Узунколь Узункольского района Костанайской области;
15) гранты в рамках предвыборной платформы партии "Нұр Отан";
16) общественные работы;
17) создание коворкинг центров для модернизации Центральной библиотечной системы.";
приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.