Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 ақпандағы № 21 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 140 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25311 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 ақпандағы № 21 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6859 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ұзынкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етуін:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі М. Сандыбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Узункольского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 8 февраля 2017 года № 21
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 18 ноября 2021 года № 140. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25311
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Узункольского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 8 февраля 2017 года № 21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6859).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Узункольского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района М. Сандыбаев