Федоров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы № 180 "Сот шешімімен қоммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 50 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 тамызда № 23977 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров аудандық мәслихатының "Сот шешімімен қоммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 10 қарашадағы № 180 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7335 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин

О признании утратившим силу решения Федоровского районного маслихата от 10 ноября 2017 года № 180 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 4 августа 2021 года № 50. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2021 года № 23977
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Федоровского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 10 ноября 2017 года № 180 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7335).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин