Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы "Павлодар облысының спортшыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" № 353/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 38/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 ақпанда № 7208 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағы 20-4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы "Павлодар облысының спортшыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" № 353/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5699 болып тіркелген, 2017 жылғы 4 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Б. Шаяхметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 3 ақпандағы
№ 38/2 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "14" қарашадағы
№ 353/6 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама
командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына
кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың
йналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының
(ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың
жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы
ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері
Р/с №
Жарыстардың атауы
Спорттық жарыстардың нәтижесі
Ай сайынғы ақшалай жабдықталым мөлшері айлық есептік көрсеткіштерде (бұдан әрі-АЕК)
1
Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1 орын
150 АЕК
2 орын
120 АЕК
3 орын
100 АЕК
4-6 орын
80 АЕК
Олимпиада ойындарына қатысу
70 АЕК
Олимпиада ойындарына қатысуға лицензияны жеңіп алу
60 АЕК
2
Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындар (жазғы, қысқы)
1 орын
150 АЕК
2 орын
120 АЕК
3 орын
100 АЕК
4-6 орын
80 АЕК
Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындарына қатысу
70 АЕК
Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындарына қатысуға лицензияны жеңіп алу
60 АЕК
3
Азия ойындары (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша жазғы, қысқы), Азия Паралимпиадалық ойындары
1 орын
120 АЕК
2 орын
110 АЕК
3 орын
100 АЕК
4
Әлем чемпионаты, Әлем Кубогының Финалы (спорттың олимпиадалық, паралимпиадалық, сурдлимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
100 АЕК
2 орын
80 АЕК
3 орын
70 АЕК
5
Әлем Кубогының кезеңі (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
90 АЕК
2 орын
70 АЕК
3 орын
60 АЕК
6
Жасөспірімдер арасындағы олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1 орын
60 АЕК
2 орын
50 АЕК
3 орын
40 АЕК
7
Азия чемпионаты (спорттың олимпиадалық, ұлттық, паралимпиадалық, сурдлимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
70 АЕК
2 орын
60 АЕК
3 орын
50 АЕК
8
Азиялық-Тынықмұхит ойындары (спорттың сурдлимпиадалық түрлері бойынша), Бүкіләлемдік ойындары (IWAS, IBSA)
1 орын
70 АЕК
2 орын
60 АЕК
3 орын
50 АЕК
9
Жастар, юниорлар арасындағы Әлем чемпионаты (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша), Дүниежүзілік Универсиада (жазғы, қысқы)
1 орын
60 АЕК
2 орын
50 АЕК
3 орын
40 АЕК
10
Жасөспірімдер, кадеттер арасындағы Әлем чемпионаты (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша), жастар, юниорлар арасындағы Азия чемпионаты (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
35 АЕК
2 орын
25 АЕК
3 орын
20 АЕК
11
Қазақстан Республикасының чемпионаты (спорттың олимпиадалық және ұлттық түрлері бойынша), Қазақстан Республикасының спартакиадасы (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша жазғы, қысқы)
1 орын
40 АЕК
2 орын
20 АЕК
3 орын
15 АЕК
12
Жастар ойындары (жазғы, қысқы), жастар, юниорлар арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлері бойынша)
1 орын
15 АЕК
13
Тірек-қимыл аппаратының, есту, көру мүшелерінің зақымдануымен мүгедек спортшылар арасындағы Қазақстан Республикасының Паралимпиялық ойындары, Қазақстан Республикасының чемпионаты
1 орын
40 АЕК
2 орын
20 АЕК
3 орын
15 АЕК
Аббревиатуралардың түсіндірмесі:
IWAS - International Wheelchair and Amputee Sports Federation (Арбамен жүретін және ампутанттардың халықаралық спорт федерациясы);
IBSA - International Blind Sports Federation (Көру қабілеті нашар адамдарға арналған халықаралық спорт федерациясы).

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 14 ноября 2017 года № 353/6 "Об утверждении размера выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 3 февраля 2021 года № 38/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 февраля 2021 года № 7208
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 20-4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 14 ноября 2017 года № 353/6 "Об утверждении размера выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5699, опубликовано 4 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление по развитию туризма и спорта Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Шаяхметова С.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 3 февраля 2021 года
№ 38/2
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "14" ноября 2017 года
№ 353/6
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав
сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных
команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах
сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым
видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд Павлодарской области
№ п/п
Наименования соревнований
Результат спортивных соревнований
Размер ежемесячного денежного содержания в месячных расчетных показателях (далее-МРП)
1
Олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
150 МРП
2 место
120 МРП
3 место
100 МРП
4-6 место
80 МРП
Участие в олимпийских играх
70 МРП
Завоевание лицензии на участие в олимпийских играх
60 МРП
2
Паралимпийские, Сурдлимпийские игры (летние, зимние)
1 место
150 МРП
2 место
120 МРП
3 место
100 МРП
4-6 место
80 МРП
Участие в Паралимпийских, Сурдлимпийских играх
70 МРП
Завоевание лицензии на участие в Паралимпийских, Сурдлимпийских играх
60 МРП
3
Азиатские игры (летние, зимние по олимпийским видам спорта), Азиатские Паралимпийские игры
1 место
120 МРП
2 место
110 МРП
3 место
100 МРП
4
Чемпионат Мира, Финал Кубка Мира (по олимпийским, паралимпийским, сурдлимпийским видам спорта)
1 место
100 МРП
2 место
80 МРП
3 место
70 МРП
5
Этап Кубка Мира (по олимпийским видам спорта)
1 место
90 МРП
2 место
70 МРП
3 место
60 МРП
6
Юношеские олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
60 МРП
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП
7
Чемпионат Азии (по олимпийским, национальным, паралимпийским, сурдлимпийским видам спорта)
1 место
70 МРП
2 место
60 МРП
3 место
50 МРП
8
Азиатско-Тихоокеанские игры (по сурдлимпийским видам спорта), Всемирные игры (IWAS, IBSA)
1 место
70 МРП
2 место
60 МРП
3 место
50 МРП
9
Чемпионат Мира среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта), Всемирная Универсиада (летняя, зимняя)
1 место
60 МРП
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП
10
Чемпионат Мира среди юношей, кадетов (по олимпийским видам спорта), Чемпионат Азии среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
35 МРП
2 место
25 МРП
3 место
20 МРП
11
Чемпионат Республики Казахстан (по олимпийским и национальным видам спорта), Спартакиады Республики Казахстан (летняя, зимняя по олимпийским видам спорта)
1 место
40 МРП
2 место
20 МРП
3 место
15 МРП
12
Молодежные игры (летние, зимние), Чемпионат Республики Казахстан среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
15 МРП
13
Паралимпийские игры Республики Казахстан, Чемпионат Республики Казахстан среди спортсменов-инвалидов с поражением опорно-двигательного аппарата, слуха и зрения
1 место
40 МРП
2 место
20 МРП
3 место
15 МРП
Расшифровка аббревиатур:
IWAS - International Wheelchair and Amputee Sports Federation (Международная спортивная федерация колясочников и ампутантов);
IBSA - International Blind Sports Federation (Международная спортивная федерация для людей с ухудшением зрения).