2021 - 2022 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 тамыздағы № 219/8 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 тамызда № 24174 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2021 - 2022 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Құрмановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2021 жылғы 25 тамыздағы
№ 219/8 қаулысымен
бекітілген
2021 - 2022 оқу жылына арналған мамандықтар бөлінісінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы әкімдігінің 08.02.2022 № 34/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Мамандық
коды
Мамандық атауы
Біліктілік
коды және
атауы
Орын саны
Қалалық
білім беру ұйым
дары үшін
жан басына
шаққандағы қаржылан-
дыру нормативіне сәйкес бір маманды даярлау құны, теңге
Ауылдық
білім беру ұйым
дары үшін
жан
басына шаққан-
дағы қаржылан-
дыру норма-
тивіне сәйкес
бір маманды даярлау құны, теңге
Ерекше
білім беру қажеттілік-
тері бар
білім алушылар
үшін жан басына шаққан-
дағы қаржылан-
дыру нормативіне сәйкес
бір маманды даярлау құны,
теңге
1

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021 - 2022 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 25 августа 2021 года № 219/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24174.
В соответствии с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021 - 2022 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Курманову А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Утвержден
постановлением акимата Павлодарской области
от 25 августа 2021 года
№ 219/8
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2021 - 2022 учебный год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Павлодарской области от 08.02.2022 № 34/1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
п/п
Код
специаль-
ности
Наименование
специальности
Код и наименова-
ние квалификации
Коли-
чество
мест
Стоимо
сть подготов
ки одного специалиста в соответствии с подуше
вым нормати
вом финанси
рования для городских организа
ций образова
ния, тенге
Стоимо
сть подготовки одного
специалиста
в соответствии
с подушевым нормативом
финансиро-
вания для сельских организаций образования, тенге
Стоимо-
сть
подготов
ки одного
специ-
алиста
в соответ-
ствии с
подуше-
вым
нормати
вом финансиро-
вания для
подготов
ки обучаю-
щихся с особыми образо-вательными потреб-
ностями, тенге
1