Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 265/31 "Екібастұз қаласы мен ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері және аймақтарының шекараларын бағалау үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 107/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25919 болып тіркелді
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Екібастұз қаласы мен ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері және аймақтарының шекараларын бағалау үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 30 мамырдағы № 265/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3867 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы
№ 107/9 шешіміне
1-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 1-қосымша
Екібастұз қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 2-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 2-қосымша
Екібастұз қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 3-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 3-қосымша
Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 4-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 4-қосымша
Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 5-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 5-қосымша
Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 6-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 6-қосымша
Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылының елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 7-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 7-қосымша
Екібастұз қаласы Бесқауға ауылының Қоянды ауылдық округі елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 8-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 8-қосымша
Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі елді мекенінің Қоянды ауылы, Теміртас ауылы, Құрылысшы ауылының бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 9-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 9-қосымша
Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі Кұдайкөл ауылы, Қарасор ауылы елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 10-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 10-қосымша
Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылдық округі елді мекенінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 11-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 11-қосымша
Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 12-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 12-қосымша
Екібастұз қаласы Солнечный кентінің бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 13-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 13-қосымша
Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі Құлакөл ауылы елді мекенінің жеріне бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 14-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 14-қосымша
Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылдық округі елді мекендерінің жеріне бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 15-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 15-қосымша
Екібастұз қаласы Шідерті кенті бағалау аймақтарының шекаралары
Шартты белгілері:
Павлодар облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 107/9
шешіміне 16-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
30 мамырдағы № 265/31
шешіміне 16-қосымша
Екібастұз қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Түзету коэффициенттері
Есептік кварталдардың тізбесі
І
2,0

О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 30 мая 2014 года № 265/31 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ оценочных зон города Экибастуза и сельских населенных пунктов"
Решение Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 107/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25919
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Павлодарской области "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ оценочных зон города Экибастуза и сельских населенных пунктов" от 30 мая 2014 года № 265/31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3867) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 1
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 2
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 3
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 3
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенных пунктов Аккольского сельского округа города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 4
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 4
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенных пунктов Байетского сельского округа города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 5
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 5
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенных пунктов Экибастузского сельского округа города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 6
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 6
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенного пункта села Шикылдак города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 7
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 7
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенного пункта Қояндинского сельского округа села Бескауга города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 8
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 8
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенного пункта Қояндинского сельского округа села Қоянды, села Теміртас, села Кұрылысшы города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 9
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 9
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенного пункта Железнодорожного сельского округа села Кудайколь, села Карасор города Экибастуза
Условные обозначения:
Приложение 10
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 10
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенного пункта села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 11
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 11
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенных пунктов Сарыкамысского сельского округа сельской зоны города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 12
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 12
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон поселка Солнечный города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 13
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 13
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенного пункта Железнодорожного сельского округа села Кулаколь города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 14
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 14
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон населенных пунктов Торт-Кудукского сельского округа города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 15
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 15
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Границы оценочных зон поселка Шидерты города Экибастуз
Условные обозначения:
Приложение 16
к решению маслихата
Павлодарской области от
10 декабря 2021 года
№ 107/9
Приложение 16
к решению маслихата
Павлодарской области от
30 мая 2014 года
№ 265/31
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Экибастуз
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Перечень учетных кварталов
I
2,0