Павлодар қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23327 болып тіркелді
Павлодар қаласының әкімі ШЕШТІМ:
1. Павлодар қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4327 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 50 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 50 сайлау учаскесі
Кенжекөл ауылы, Ата заң алаңы, 1/7 құрылыс, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақсу көшесі: 1, 1/7, 1/8, 1/9, 2, 3, 3/1, 4, 5, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 17/1, 18/1, 20, 21, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 38;
Әшімбетов көшесі: 1/1, 1/6, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50;
Б. Саттарханов көшесі: 1, 2, 5, 7/1, 10, 17, 18, 19, 21, 23, 24;
Баян батыр көшесі: 1, 2, 3, 4, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9/1, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 23, 25/1, 28;
Болашақ көшесі: 1, 1/7, 2, 2/1, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 18/1, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36;
Депутатский тұйық көшесі: 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 8;
Дружба көшесі: 9/1, 12А, 12/1, 17/1, 23/1, 25/1, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 32, 32/1, 32А, 33, 37, 37А, 38, 38/1, 39, 39В, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 56/1, 57, 57/1, 60, 60/1, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 97А;
Егемен көшесі: 1/5, 1/8, 1/10, 2, 2/3, 2/4, 2/7, 2/8, 2/9, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 16, 17/1, 20, 22, 23, 25, 26, 27/1, 28/1, 31/2, 32, 33;
Жакен Абдыков көшесі: 19/1, 19А, 29Б, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52/3, 52/4, 52Б, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57А, 58, 58/1, 58Б, 59, 59/2, 60, 61, 61/1, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
Жаңа-Ауыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

О внесении изменений в решение акима города Павлодара от 2 марта 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Павлодара"
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23327
Аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Павлодара от 2 марта 2015 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4327) следующие изменения:
1) в приложении к указанному решению Избирательный участок № 50 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 50
село Кенжеколь, площадь Ата заң, строение 1/7, коммунальное государственное учреждение "Кенжекольская средняя общеобразовательная школа города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
В границах: улица Аксуская: 1, 1/7, 1/8, 1/9, 2, 3, 3/1, 4, 5, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 17/1, 18/1, 20, 21, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Ашимбетова: 1/1, 1/6, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50;
улица Б. Саттарханова: 1, 2, 5, 7/1, 10, 17, 18, 19, 21, 23, 24;
улица Баян батыр: 1, 2, 3, 4, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9/1, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 23, 25/1, 28;
улица Болашак: 1, 1/7, 2, 2/1, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 18/1, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 36;
переулок Депутатский: 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 8;
улица Дружбы: 9/1, 12А, 12/1, 17/1, 23/1, 25/1, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 32, 32/1, 32А, 33, 37, 37А, 38, 38/1, 39, 39В, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 56/1, 57, 57/1, 60, 60/1, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 97/1, 97А;
улица Егемен: 1/5, 1/8, 1/10, 2, 2/3, 2/4, 2/7, 2/8, 2/9, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 16, 17/1, 20, 22, 23, 25, 26, 27/1, 28/1, 31/2, 32, 33;
улица Жакена Абдыкова: 19/1, 19А, 29Б, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52/3, 52/4, 52Б, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 57А, 58, 58/1, 58Б, 59, 59/2, 60, 61, 61/1, 62, 62/2, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Жана-Аульская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

Желтоқсан көшесі: 1, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27;
1 ЖТҚ: 5, 41, 49, 52, 57, 67, 68, 79, 112, 128, 138, 156, 234, 245, 311, 364, 384, 410, 420, 434, 443, 447, 458;
Қ. Токин көшесі: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 6, 6В, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А;
Құрманбай көшесі: 4, 5/1, 6, 8, 9;
Малайсары тархан көшесі: 1, 2, 2/2, 2В, 3, 4, 4/1, 4/4, 6, 6/1, 6А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 19/3, 20, 21, 21/1, 25;
Мизам көшесі: 1/1, 1/3, 2, 4;
Ата заң алаңы: 1, 1/3, 1Б, 5, 6, 6/4, 6А, 9, 12, 12/1, 12А, 12В;
Рамазанов көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/3, 14, 15, 33;
Семипалатинская көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15Б, 16, 16А, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 21, 23, 24, 24/1, 24В, 25, 25А, 25Б, 27;
Сұлтанбет сұлтан көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ұлан тұйық көшесі: 1, 1/2, 1/3, 2, 2/2, 4/1, 4/3, 6, 6/1, 6/2, 6/4, 7, 8;
Шоқтал көшесі: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8Г, 10, 10/3, 10Е, 12, 12/1, 12/3, 12Б, 12Г, 13;
Шоң би көшесі: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 56/1, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59/3, 59/4, 60, 61, 62, 63, 63А, 63В, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 70/1, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 71В, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 76/2, 77, 77/1, 78, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 93, 95, 95/2, 95А, 96, 96/1, 97, 99, 101.";
2) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 108 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 108 сайлау учаскесі
Байдала ауылы, Қуанов көшесі, 19, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Әзербаев көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3/1, 3А, 4, 4/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 15, 17, 17/1, 19, 19/2;
Ақжол көшесі: 1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8В, 9, 10, 11, 11/1, 15;
Батджанов көшесі: 2, 3, 4, 5;
Дюженко көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Куанов көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 20, 21, 21/1, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/2, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38;
Нұрпейісов тұйық көшесі: 2, 3, 4, 6, 6/1, 9, 10, 11.";
3) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 109 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 109 сайлау учаскесі
Долгое ауылы, Баспақов көшесі, 9, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

улица Желтоксан: 1, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27;
ИЖС 1: 5, 41, 49, 52, 57, 67, 68, 79, 112, 128, 138, 156, 234, 245, 311, 364, 384, 410, 420, 434, 443, 447, 458;
улица К. Токина: 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 6, 6В, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А;
улица Курманбая: 4, 5/1, 6, 8, 9;
улица Малайсары тархан: 1, 2, 2/2, 2В, 3, 4, 4/1, 4/4, 6, 6/1, 6А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/2, 19/3, 20, 21, 21/1, 25;
улица Мизама: 1/1, 1/3, 2, 4;
площадь Ата заң: 1, 1/3, 1Б, 5, 6, 6/4, 6А, 9, 12, 12/1, 12А, 12В;
улица Рамазанова: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/3, 14, 15, 33;
улица Семипалатинская: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14А, 15, 15Б, 16, 16А, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 21, 23, 24, 24/1, 24В, 25, 25А, 25Б, 27;
улица Сұлтанбет сұлтан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок Ұлан: 1, 1/2, 1/3, 2, 2/2, 4/1, 4/3, 6, 6/1, 6/2, 6/4, 7, 8;
улица Шоктальская: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7А, 8Г, 10, 10/3, 10Е, 12, 12/1, 12/3, 12Б, 12Г, 13;
улица Шоң би: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 56/1, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59/3, 59/4, 60, 61, 62, 63, 63А, 63В, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 70/1, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 71В, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 76/2, 77, 77/1, 78, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 93, 95, 95/2, 95А, 96, 96/1, 97, 99, 101.";
2) в приложении к указанному решению Избирательный участок № 108 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 108
село Байдала, улица Куанова, 19, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры аппарата акима Кенжекольского сельского округа"
В границах: улица Азербаева: 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3/1, 3А, 4, 4/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 15, 17, 17/1, 19, 19/2;
улица Ақжол: 1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8В, 9, 10, 11, 11/1, 15;
улица Батджанова: 2, 3, 4, 5;
улица Дюженко: 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Куанова: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 20, 21, 21/1, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 24А, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/2, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38;
переулок Нурпеисова: 2, 3, 4, 6, 6/1, 9, 10, 11.";
3) в приложении к указанному решению Избирательный участок № 109 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 109
село Долгое, улица Баспакова, 9, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры аппарата акима Кенжекольского сельского округа"

Шекарасы: Баспақов көшесі: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 11, 15, 19;
Қазанғап би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17/1;
Қимақ көшесі: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16;
Мұрагер көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9.";
4) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 133 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 133 сайлау учаскесі
Кенжекөл ауылы, Кенжекөл көшесі, 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Әбікеев көшесі: 1А, 1В, 2Г, 4, 5, 6/1, 9, 12;
Алиясов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2, 3, 4, 4/4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5А, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/5, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 10Б, 11, 11К, 12, 12А, 13, 14А, 15/5, 15А, 16А, 18, 18/1, 18А, 19, 20/1, 21, 21/2, 21А, 21В, 27, 27А, 29, 30/1, 31;
Әшімбетов көшесі: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 2Б, 3, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Б. Дүкенбаев көшесі: 3, 8, 24, 37, 57;
Гуляйкин көшесі: 2/1, 4, 6, 8;
Дружба көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27;
Жакен Абдыков көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/2, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30;
Казаков көшесі: 25, 25В, 26, 29, 29А, 29В, 30, 30/1;
Кенжекөл көшесі: 1, 2, 3, 3/1, 3К, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А, 5В, 6, 6/1, 7, 7/2, 7/4, 7/5, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/6, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 9/6, 10, 11, 11/1, 11/3, 12, 13, 13/1, 13А, 13Б, 13Д, 14, 15, 15/2, 15/3, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28/2, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 35/1, 35/3, 35В, 35Г, 36;
Келісім көшесі: 4, 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 11/1;
Көкжайық көшесі: 1, 1/1, 1/6, 1/12, 2/1, 3, 5, 7/1, 8, 8Г, 11, 12, 12/1, 12А, 13, 13/1, 13А, 15, 15/1, 17, 19А, 25, 27, 27А, 27В, 30, 47, 53;
Қ. Токин көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 1А, 1Б, 1Г, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Қапар Смағұлов көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6Б, 7, 7/1, 8, 8/1, 8Б, 9, 10, 10/1, 10/4, 10/5, 10А, 10Б, 10В, 10Г, 10Д, 11, 11/3, 12, 12/1, 12Г, 13, 13/1, 13А, 13В, 14, 14Г, 15Б, 15Д, 16, 19Г, 21А, 23, 32, 32/2, 32/3, 34, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 50;

В границах: улица Баспакова: 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 11, 15, 19;
улица Қазанғап би: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17/1;
улица Қимақ: 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16;
улица Мұрагер: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9.";
4) в приложении к указанному решению Избирательный участок № 133 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 133
село Кенжеколь, улица Кенжекольская, 5, коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
В границах: улица Абикеева: 1А, 1В, 2Г, 4, 5, 6/1, 9, 12;
улица Алиясова: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2, 3, 4, 4/4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5А, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/5, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 10Б, 11, 11К, 12, 12А, 13, 14А, 15/5, 15А, 16А, 18, 18/1, 18А, 19, 20/1, 21, 21/2, 21А, 21В, 27, 27А, 29, 30/1, 31;
улица Ашимбетова: 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 2Б, 3, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Б. Дукенбаева: 3, 8, 24, 37, 57;
улица Гуляйкина: 2/1, 4, 6, 8;
улица Дружбы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27;
улица Жакена Абдыкова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/2, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30;
улица Казакова: 25, 25В, 26, 29, 29А, 29В, 30, 30/1;
улица Кенжекольская: 1, 2, 3, 3/1, 3К, 4, 4/1, 4/2, 4А, 5, 5/1, 5А, 5В, 6, 6/1, 7, 7/2, 7/4, 7/5, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/6, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 9/6, 10, 11, 11/1, 11/3, 12, 13, 13/1, 13А, 13Б, 13Д, 14, 15, 15/2, 15/3, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28/2, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 35/1, 35/3, 35В, 35Г, 36;
улица Келісім: 4, 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 11/1;
улица Көкжайық: 1, 1/1, 1/6, 1/12, 2/1, 3, 5, 7/1, 8, 8Г, 11, 12, 12/1, 12А, 13, 13/1, 13А, 15, 15/1, 17, 19А, 25, 27, 27А, 27В, 30, 47, 53;
улица К. Токина: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6, 1/7, 1А, 1Б, 1Г, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица Қапар Смағұлов: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 6Б, 7, 7/1, 8, 8/1, 8Б, 9, 10, 10/1, 10/4, 10/5, 10А, 10Б, 10В, 10Г, 10Д, 11, 11/3, 12, 12/1, 12Г, 13, 13/1, 13А, 13В, 14, 14Г, 15Б, 15Д, 16, 19Г, 21А, 23, 32, 32/2, 32/3, 34, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 50;

Рамазанов көшесі: 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17А, 17Б, 17Д, 18, 19, 19/3, 19А, 19Б, 19В, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24А, 24Б, 24Г, 25, 26, 26/1, 27, 27В, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 34, 34/1, 34А, 40;
Сарғазақов көшесі: 26, 27, 28, 30;
Сәтбаев көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27;
Солодовников көшесі: 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, 8, 10, 14, 16, 18, 22, 22А, 24, 26/1, 28;
Тауков көшесі: 18, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 26/1, 28, 30, 30А, 32, 32/1, 36, 38;
Шермұхамедов көшесі: 1, 1В, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 28, 28А, 30;
Шоқтал көшесі: 15, 16, 16/1, 16Д, 17/1, 18, 18/1, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19/2, 19А, 21, 21/1, 28А, 29, 30/1, 30А, 31, 32А, 34А, 34Б, 35, 36Б, 38А, 38Б, 39, 40Б, 41, 42, 42/1, 43, 44/1, 46А, 50В, 52А, 54А, 56Б, 58/2, 64, 66/1, 68, 68/1, 69, 70, 77, 77/1, 79/3, 79/4;
Шоң би көшесі: 1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3А, 4Б, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38/1, 39.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Е. Иманслям
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар қалалық
аумақтық сайлау комиссиясы

улица Рамазанова: 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17А, 17Б, 17Д, 18, 19, 19/3, 19А, 19Б, 19В, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24А, 24Б, 24Г, 25, 26, 26/1, 27, 27В, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 34, 34/1, 34А, 40;
улица Саргазакова: 26, 27, 28, 30;
улица Сатпаева: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27;
улица Солодовникова: 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, 8, 10, 14, 16, 18, 22, 22А, 24, 26/1, 28;
улица Таукова: 18, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 26/1, 28, 30, 30А, 32, 32/1, 36, 38;
улица Шермухамедова; 1, 1В, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 28, 28А, 30;
улица Шоктальская: 15, 16, 16/1, 16Д, 17/1, 18, 18/1, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19/2, 19А, 21, 21/1, 28А, 29, 30/1, 30А, 31, 32А, 34А, 34Б, 35, 36Б, 38А, 38Б, 39, 40Б, 41, 42, 42/1, 43, 44/1, 46А, 50В, 52А, 54А, 56Б, 58/2, 64, 66/1, 68, 68/1, 69, 70, 77, 77/1, 79/3, 79/4;
улица Шоң би: 1, 1/2, 1/4, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3А, 4Б, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38/1, 39.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Е. Иманслям
"СОГЛАСОВАНО"
Павлодарская городская
территориальная избирательная комиссия