Павлодар қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 552/73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 68/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қыркүйекте № 24461 болып тіркелді
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 552/73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7108 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 372 021 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 83 085 827 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 713 938 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 700 740 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 871 516 мың теңге;
2) шығындар – 117 256 017 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 384 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 877 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 493 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 561 870 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 561 870 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 467 250 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 467 250 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 3 – 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–1. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджетінен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі, Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдарының әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне олардың қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге арналған нысаналы бонустық қор – 36 142 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдарында жолдарды орташа жөндеуге – 256 863 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінің, Павлодар, Жетекші және Мойылды ауылдарының көшелерін жарықтандыруға – 35 440 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі мен Жетекші ауылындағы саябақтарды абаттандыру бойынша жобалық – сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 130 мың теңге;
Жетекші ауылындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарды ұстауға және күрделі шығыстарға – 10 320 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 552/73
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 14 сентября 2021 года № 68/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2021 года № 24461
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 552/73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7108) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 372 021 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 83 085 827 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 713 938 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 700 740 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 871 516 тысяч тенге;
2) затраты – 117 256 017 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 384 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 877 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 493 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 561 870 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 561 870 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 467 250 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 467 250 тысяч тенге.";
2) пункт 3–1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3–1. Учесть, что в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара в следующих объемах:
36 142 тысяч тенге – целевой бонусный фонд, на выплату бонусов государственным служащим аппарата акимов поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, в селах Павлодарское, Жетекши, Мойылды по результатам оценки их деятельности;
256 863 тысяч тенге – на средний ремонт дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Павлодарское, Мойылды, Жетекши;
35 440 тысяч тенге – на освещение улиц Кенжекольского сельского округа, сел Павлодарское, Жетекши и Мойылды;
2 130 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации по благоустройству парков в Кенжекольском сельском округе и в селе Жетекши;
10 320 тысяч тенге – на капитальные расходы и содержание подведомственных государственных учреждений и организаций в селе Жетекши;

Ленин кентіндегі су құбырының техникалық құжаттаманы дайындауға – 5 302 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі әкімдігінің ғимаратын күрделі жөндеу бойынша жобалық – сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 000 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде автоматтандырылған телефон стансасының желісін орнатуға (монтаждауға) және терминалдық орындар бойынша кәбіл төсеуге – 100 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі дезинсекциялық жұмыстарға – 1 633 мың теңге;
Жетекші, Мойылды ауылдарында және Ленин кентінде біріктірілген блок модулін, сумен жабдықтау және кәріз желілерін күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге – 26 146 мың теңге;
Павлодар ауылындағы сумен жабдықтаудың ескі құдықтарын демонтаждауға – 1 451 мың теңге;
Павлодар ауылындағы жиынтық трансформаторлық қосалқы стансасына және электр беру желілеріне құқық белгілейтін құжаттарды ресімдеуге – 1 200 мың теңге;
Ленин кенті, Кенжекөл ауылдық округі, Павлодар, Жетекші, Мойылды ауылдары әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын көтеруге – 9 991 мың теңге;
Ленин кенті әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының электр энергиясына ақы төлеуге – 468 мың теңге;
Ленин кенті әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратын ағымдағы жөндеуге – 3 805 мың теңге;
Ленин кентінде жер телімдерін ресімдеуге – 920 мың теңге;
елді мекендерде Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдарында көшелерді жарықтандыруға – 57 407 мың теңге;
елді мекендер Ленин кенті мен Павлодар ауылында абаттандыруға және көгалдандыруға – 7 000 мың теңге;
Павлодар ауылында еріген қар суын бұру бойынша ЖСҚ әзірлеуге – 1500 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде су құбырын ұстауға және қызмет көрсетуге – 1 458 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5 302 тысяч тенге – на оформление технической документации водопровода в поселке Ленинский;
1 000 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации по капитальному ремонту здания акимата Кенжекольского сельского округа;
100 тысяч тенге – на установку (монтаж) линии автоматической телефонной станции и прокладку кабеля по терминальным точкам в Кенжекольском сельском округе;
1 633 тысяч тенге – на дезинсекционные работы в Кенжекольском сельском округе;
26 146 тысяч тенге – на содержание и текущий ремонт комбинированного блок модуля, сетей водоснабжения и канализации в селах Жетекши, Мойылды и поселке Ленинский;
1 451 тысяча тенге – на демонтаж старых колодцев водоснабжения в селе Павлодарское;
1 200 тысяч тенге – на оформление правоустанавливающих документов на комплектную трансформаторную подстанцию и линии электропередач в селе Павлодарское;
9 991 тысяча тенге – на повышение заработной платы государственным служащим аппарата акима поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа, сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды;
468 тысяч тенге – на оплату электроэнергии административного здания аппарата акима поселка Ленинский;
3 805 тысяч тенге – на текущий ремонт административного здания аппарата акима поселка Ленинский;
920 тысяч тенге – на оформление земельных участков в поселке Ленинский;
57 407 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах в поселке Ленинский, Кенжекольском сельском округе, в селах Павлодарское, Мойылды, Жетекши;
7 000 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов в поселке Ленинский и селе Павлодарское;
1 500 тысяч тенге – на разработку ПСД по водоотведению талых вод в селе Павлодарское;
1 458 тысяч тенге – на содержание и обслуживание водопровода в Кенжекольском сельском округе.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

984214
1
2
3
4
5
6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
984214
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
984214
2
Әлеуметтiк көмек
4429838
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4069127
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
722491
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5163
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17817
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
718955
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
18167
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
217984
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
339320
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1923941
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
105289
1
2
3
4
5
6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
360711
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
360711
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
777568
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
777568
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
185017
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1898
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
11467
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
338785
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12251
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

984214
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
984214
005
Государственная адресная социальная помощь
984214
2
Социальная помощь
4429838
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4069127
002
Программа занятости
722491
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5163
006
Оказание жилищной помощи
17817
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
718955
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
18167
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
217984
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
339320
1
2
3
4
5
6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1923941
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
105289
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
360711
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
360711
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
777568
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
777568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
185017
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1898
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
11467
1
2
3
4
5
6
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
338785
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12251
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь