Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 2395/7 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 1514/6 қаулысы. Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24631 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 2395/7 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7090 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасары С. А. Гладышеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі А. Байханов

О признании утратившим силу постановления акимата города Павлодара "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Павлодаре" от 10 декабря 2020 года № 2395/7
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 30 сентября 2021 года № 1514/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24631
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Павлодара "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Павлодаре" от 10 декабря 2020 года № 2395/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7090).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Гладышеву С. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов