Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 291/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 47/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 ақпанда № 7200 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1010/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 30.11.2023 № 1010/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 12-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 291/3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5085 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 1 ақпандағы

О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2016 года № 291/3 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 1 февраля 2021 года № 47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 февраля 2021 года № 7200. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 1010/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30.11.2023 № 1010/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 17 марта 2016 года № 291/3 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5085, опубликовано 25 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 1 февраля 2021 года