Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 484/63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 18/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 7229 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 484/63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7110 болып тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 416 034 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 19 592 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 174 942 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 79 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 7 569 365 мың теңге;
2) шығындар - 28 648 309 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 27 753 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 61 272 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 89 025 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 204 522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 204 522 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
3 108 мың теңге – мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде мемлекеттік мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақасына үстеме ақы белгілеуге;

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 484/63 "Об Экибастузском городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 16 марта 2021 года № 18/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 марта 2021 года № 7229
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 484/63 "Об Экибастузском городском бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7110, опубликовано 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Экибастузский городской бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 416 034 тысячи тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 19 592 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 174 942 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 79 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 7 569 365 тысяч тенге;
2) затраты - 28 648 309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 27 753 тысячи тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 61 272 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 89 025 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю,
в том числе:
приобретение финансовых активов - равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 204 522 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 204 522 тысячи тенге.";
2) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов, передаваемые в бюджет сел, поселков и сельских округов в следующих размерах:
3 108 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;

1 182 мың теңге - Байет ауылдық округінің Байет ауылындағы көшені жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге;
11 095 мың теңге - Екібастұз ауылдық округінің Тай ауылындағы жасанды жабыны бар шағын футбол алаңын орналастыруға;
4 000 мың теңге - Екібастұз ауылдық округінің Мыңтомар, Көксиыр ауылдарында жасанды жабыны бар ойын алаңдарын абаттандыруға;
1 900 мың теңге - Екібастұз ауылдық округінің Төртүй ауылында қызметтік тұрғын үйді ағымдағы жөндеуге;
26 413 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
600 мың теңге - қызметтік автокөлікті ағымдағы жөндеу жүргізуге;
5 650 мың теңге - Сарықамыс ауылдық округінің Сарықамыс ауылын сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге;
13 068 мың теңге - лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға;
36 933 мың теңге - мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы М. Алгамбаров
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының

1 182 тысячи тенге – на текущий ремонт уличного освещения села Байет Байетского сельского округа;
11 095 тысяч тенге – на устройство мини-футбольного поля с искусственным покрытием в селе Тай Экибастузского сельского округа;
4 000 тысяч тенге – на благоустройство игровых площадок с искусственным покрытием в селах Мынтомар, Коксиыр Экибастузского сельского округа;
1 900 тысяч тенге – на текущий ремонт служебного жилья в селе Тортуй Экибастузского сельского округа;
26 413 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
600 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта служебного автотранспорта;
5 650 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением села Сарыкамыс Сарыкамыского сельского округа;
13 068 тысяч тенге – на приобретение лицензионных программных обеспечений;
36 933 тысячи тенге – на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих.";
3) приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Экибастузского
городского маслихата М. Алгамбаров
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата

2 558 663
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
787 667
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
787 667
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
787 667
2
Әлеуметтiк көмек
1 410 107
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 293 462
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
621 655
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 712
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
261 115
1
2
3
4
5
6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 468
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60 607
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
125 288
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
143 979
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 958
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
116 645
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
116 645
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
360 889
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
360 889
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 519
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 478
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
91 338
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
128 554
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 200 957
1
Тұрғын үй шаруашылығы

2 558 663
1
Социальное обеспечение
787 667
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
787 667
005
Государственная адресная социальная помощь
787 667
2
Социальная помощь
1 410 107
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 293 462
002
Программа занятости
621 655
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 680
006
Оказание жилищной помощи
17 712
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
261 115
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 468
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60 607
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
125 288
1
2
3
4
5
6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
143 979
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 958
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
116 645
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
116 645
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
360 889
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
360 889
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125 519
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 478
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
91 338
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
128 554
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 200 957
1
Жилищное хозяйство