Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Сот шешімімен Екібастұз қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 216/25 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 қазандағы № 64/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24762 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Cот шешімімен Екібастұз қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 216/25 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5829 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков

О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 216/25 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Экибастуза"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 7 октября 2021 года № 64/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24762
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Экибастуза" от 29 декабря 2017 года № 216/25 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5829).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков