Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 343/73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 32/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 7273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 343/73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7161 болып тіркелген, 2021 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 206994 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 600 мың теңге;
трансферттер түсімі - 200333 мың теңге;
2) шығындар - 212188 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5194 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 42023 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1183 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 мың теңге;
трансферттер түсімі - 40830 мың теңге;
2) шығындар - 43224 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1201 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 343/73 "О бюджете сельских округов Актогайского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 27 апреля 2021 года № 32/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 мая 2021 года № 7273
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 343/73 "О бюджете сельских округов Актогайского района на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7161, опубликованное 12 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 206994 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6061 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 200333 тысяч тенге;
2) затраты – 212188 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -5194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5194 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42023 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1183 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 40830 тысяч тенге;
2) затраты – 43224 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1201 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 40201 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1382 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 47 мың теңге;
трансферттер түсімі - 38772 мың теңге;
2) шығындар - 40832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 631 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 37657 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 30 мың теңге;
трансферттер түсімі - 36397 мың теңге;
2) шығындар - 38069 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 412 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38456 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1690 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 25 мың теңге;
трансферттер түсімі - 36741 мың теңге;
2) шығындар - 39978 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1522 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38650 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 55 мың теңге;
трансферттер түсімі - 37388 мың теңге;
2) шығындар - 39391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 741 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 741 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 40201 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1382 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 47 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38772 тысяч тенге;
2) затраты - 40832 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 631 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 631 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37657 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1230 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 36397 тысяч тенге;
2) затраты - 38069 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 412 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 38456 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1690 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 36741 тысяч тенге;
2) затраты - 39978 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1522 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1522 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38650 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1207 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 55 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37388 тысяч тенге;
2) затраты - 39391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -741 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 741 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер - 45517 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 41 мың теңге;
трансферттер түсімі - 44418 мың теңге;
2) шығындар - 45987 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 470 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Ақтоғай ауданының ауылдық елді мекендерінде азаматтық қызметшілер болып табылатын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшермелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";
9) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Л. Дисенова
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 сәуірдегі
№ 32/5 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының

1) доходы – 45517 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1058 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 41 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44418 тысяч тенге;
2) затраты - 45987 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 470 тысяч тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Актогайского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
9) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Актогайского районного маслихата Л. Дисенова
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 27 апреля 2021 года № 32/5
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области