Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 333/70 "Ақтоғай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 50/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25159 болып тіркелді
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № 333/70 (Нормативтік шешіміне құқықтық актілері мемлекеттік тізімінде № 7052 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшысына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының

О внесении изменения в решение Актогайского районного маслихата от 30 ноября 2020 года № 333/70 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Актогайского района"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 3 ноября 2021 года № 50/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25159
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Актогайского района" от 30 ноября 2020 года № 333/70 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7052) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области