Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 368/65 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 11/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 7246 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 368/65 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7114 болып тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7524568 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1686194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15178 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3750 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5819446 мың теңге;
2) шығындар – 8257901 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 366739 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 428799 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62060 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1100072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1100072 мың теңге.";
2) көрсетілген шешім келесі мазмұнның 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтері мен Майкайың кентінің бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
8139 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеуге;
44870 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
750 мың теңге – Күркелі ауылдық округі әкімінің автокөлігін жөндеуге;
62524 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
185161 мың теңге – коммуналдық шаруашылық және кентішілік жолдарды жөндеу іс-шараларын жүргізуге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Баянаульского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 368/65 "О Баянаульском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 9 апреля 2021 года № 11/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 апреля 2021 года № 7246
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 368/65 "О Баянаульском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7114, опубликованное 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменений и дополнения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7524568 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1686194 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15178 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3750 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5819446 тысяч тенге;
2) затраты – 8257901 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 366739 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 428799 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62060 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1100072 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1100072 тысяч тенге.";
2) указанное решение дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов и поселка Майкаин в следующих объемах:
8139 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
44870 тысяч тенге – на выплату бонусов административным государственным служащим;
750 тысяч тенге – на ремонт автотранспорта акима Куркелинского сельского округа;
62524 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
185161 тысяч тенге – на проведение мероприятий коммунального хозяйства и ремонта внутрипоселковых дорог.";

3) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. Баянауыл ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Баянауыл аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының

3) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Баянаульского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально– экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь
Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата