Железин ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 16/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 7203 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болады.
Железин ауданының әкімі К. Кашкиров
Железин ауданы әкімдігінің

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 3 февраля 2021 года № 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 февраля 2021 года № 7203
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Железинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года и действует до 31 декабря 2025 года.
Аким Железинского района К. Кашкиров
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района

2021 жылғы 3 ақпандағы
№ 16/1 қаулысына
қосымша
Железин ауданының аумағында стационарлық
емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с №
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
1
Железин ауылдық округі, Железинка ауылы, Лермонтов көшесі, 9 және 15 үйлердің арасында

от 3 февраля 2021 года
№ 16/1
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории
Железинского района
№ п/п
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
1
Железинский сельский округ, село Железинка, улица Лермонтова, между домами 9 и 15