Железин ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 73/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 7250 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 14 апреля 2021 года № 73/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 апреля 2021 года № 7250
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Железин ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданының әкімі К. Кашкиров
Железин ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 14 сәуірдегі
№ 73/3 Қаулысымен
бекітілген
Железин ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін
аймаққа бөлу коэффициенттері
Р/с
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Ақтау ауылдық округі
1
Ақтау ауылы

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Железинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Железинского района К. Кашкиров
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
от 14 апреля 2021 года
№ 73/3
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта
налогообложения в населенных пунктах Железинского района
п/п
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
Актауский сельский округ
1
село Актау