Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 507/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 мамырдағы № 25/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23016 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 507/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7134 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 395 663 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 924 063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 601 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 661 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 460 338 мың теңге;
2) шығындар – 5 593 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 408 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 74 384 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 976 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 602 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 20 602 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269 165 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 165 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық маслихатының сессия төрағасы Т. Даулетов
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 507/6 "О Железинском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 26 мая 2021 года № 25/7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23016. Прекращено действие в связи с истечением срока
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 507/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7134) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 395 663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 924 063 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 601 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 661 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 4 460 338 тысяч тенге;
2) затраты – 5 593 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 408 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 384 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 976 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 602 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 20 602 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 269 165 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 165 тысяч тенге.";
2) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
3) приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Железинского районного маслихата Т. Даулетов
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата