Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 290/12 "Железин ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 360/11 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25628 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 290/12 "Железин ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5318 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Железин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданының әкімі А. Шайхимов

О признании утратившим силу постановления акимата Железинского района Павлодарской области от 20 декабря 2016 года № 290/12 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Железинскому району"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 29 ноября 2021 года № 360/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25628
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Железинского района ПОСТАНАВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 20 декабря 2016 года № 290/12 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Железинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5318).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Железинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Железинского района А. Шайхимов