Железин ауданы Қазақстан ауылдық округінің Есқара ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 7243 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледіі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 08.09.2021 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Железин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 1-13/130 ұсынысы негізінде, Қазақстан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Қазақстан ауылдық округі Есқара ауылының аумағында жануарлардың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан ауылдық округінің әкімі Ж. Сатканов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Ескара Казахстанского сельского округа Железинского района
Решение акима Казахстанского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 13 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 апреля 2021 года № 7243. Утратило силу решением акима Казахстанского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 8 сентября 2021 года № 8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Казахстанского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 08.09.2021 № 8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Железинского района от 5 марта 2021 года № 1-13/130, аким Казахстанского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства животных, установить ограничительные мероприятия на территории села Ескара Казахстанского сельского округа Железинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казахстанского сельского округа Ж. Сатканов