Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 265-61-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 19-4-7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 мамырда № 7270 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 265-61-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7112 болып тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6390378 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 633289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4806 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5743282 мың теңге;
2) шығындар – 6477263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46602 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19031 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -133487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133487 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
13104 мың теңге - әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
65728 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс - шаралар өткізуге;
68494 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
3833 мың теңге – факторлық - баллдық шкала бойынша еңбекақы төлеу жүйесінде мемлекеттік қызметшілерге бонустар төлеуге.";

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 265-61-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 23 апреля 2021 года № 19-4-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2021 года № 7270.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 265-61-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7112, опубликованное 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Иртышский районный бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6390378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 633289 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9001 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4806 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5743282 тысячи тенге;
2) затраты – 6477263 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46602 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65633 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19031 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -133487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133487 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сел и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
13104 тысячи тенге – на капитальный ремонт административного здания;
65728 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
68494 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
3833 тысячи тенге – на оплату бонусов государственным служащим в системе оплаты труда по факторно - балльной шкале.";

3) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының сессия төрағасы И. Айтимбетова
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 сәуірдегі
№ 19-4-7 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Иртышского
районного маслихата И. Айтимбетова
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
от 23 апреля 2021 года
№ 19-4-7
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата