"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 210/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 шілдедегі № 177/4 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 шілдеде № 23710 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 210/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3975 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағына жаңа редакцияда жазылсын:
"осы қаулының қосымшасына сәйкес Ертіс аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2 тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауданының әкімі А. Бейсекин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ертіс аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ертіс ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 30 июля 2014 года № 210/6 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 26 июля 2021 года № 177/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2021 года № 23710
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 30 июля 2014 года № 210/6 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3975) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"определить совместно с Иртышской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Иртышского района Павлодарской области.
3. Настоящее постановление вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иртышского района А. Бейсекин
"СОГЛАСОВАНО"
Иртышская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение 1
к постановлению акимата
Иртышского района

2021 жылғы 26 шілдедегі
№ 177/4 қаулысына
1- қосымша
Барлық үміткерлер үшін үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Орналасқан жері
1
Ертіс ауылы
252, 253, 254, 255, 256
Иса Байзақов көшесіндегі орталық алаңдағы ақпараттық стенд
2
Қызылжар ауылы
257
Ақ Жүрек, 22 көшесіндегі "Ертіс" тәжірибе шаруашылығы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі әкімшілік ғимаратының жанындағы стенд;
Ақ Жүрек, 1 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
3
Тоғызақ ауылы
257
Школьная, 1 көшесі бойындағы стенд
4
Луговой ауылы
259
Жамбыл, 1 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
5
Иса Байзақов ауылы
260
Николаев, 11 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
6
Үлгілі ауылы
261
Бірлік, 5 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
7
Северный ауылы
263
Садовая, 62 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
8
Степной ауылы
263
Степная, 19 көшесіндегі стенд
9
Қараағаш ауылы
265
Момышұлы, 2 көшесіндегі Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Қараағаш жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
10
Майқоңыр ауылы
266
Астана, 13 көшесіндегі "Айгерим" дүкенінің жанындағы стенд (келісім бойынша)
11
Қарақұдық ауылы
267
Рамазанов, 26А көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
12
Кеңес ауылы
267
Бөгенбай батыр, 3 көшесіндегі стенд
13
Ынтымақ ауылы
269
Мүткенов, 20 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
14
Қараөткел ауылы
269
Мәшһүр Жүсіп, 2 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
15
Панфилов ауылы

от 26 июля 2021 года
№ 177/4
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Номер избирательного участка
Месторасположение
1
село Иртышск
252, 253, 254, 255, 256
Информационный стенд на центральной площади по улице Исы Байзакова
2
село Кызылжар
257
Стенд у административного здания товарищества с ограниченной ответственностью Опытное хозяйство "Иртышское" по улице Ақ Жүрек, 22;
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Ақ Жүрек, 1
3
село Тогызак
257
Стенд по улице Школьная, 1
4
село Луговое
259
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Жамбыла, 1
5
село Исы Байзакова
260
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Николаева, 11
6
село Ульгули
261
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Бірлік, 5
7
село Северное
263
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Садовая, 62
8
село Степное
263
Стенд по улице Степная, 19
9
село Караагаш
265
Информационный стенд у здания коммунального государственного учреждения "Караагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области по улице Момышулы, 2
10
село Майконыр
266
Стенд у магазина "Айгерим" по улице Астана, 13 (по согласованию)
11
село Каракудук
267
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Рамазанова, 26А
12
село Кенес
267
Стенд по улице Богенбай батыра, 3
13
село Ынтымак
269
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Муткенова, 20
14
село Караоткель
269
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Машхур Жусупа, 2
15
село Панфилово

271
Горобец, 1А көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
16
Ұзынсу ауылы
272
Ленин, 22 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
17
Ағашорын ауылы
273
Бөгенбай батыр, 11 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
18
Ленин ауылы
274
Октябрьская, 6А көшесіндегі стенд
19
Аманкелді ауылы
275
Юрий Половых, 5 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
20
Қосағаш ауылы
276
Абылайхан, 3 көшесіндегі стенд
21
Голубовка ауылы
277
Степная, 7 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд;
Целинная, 22 көшесіндегі Абай атындағы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
22
Тоқта ауылы
278
Центральная, 4 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
23
Сілеті ауылы
279
Сұлукөл, 4 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд;
Сейфулин, 1 көшесіндегі Сілеті медициналық пункті, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
24
Қызылағаш ауылы
280
Қожым батыр, 9 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд;
Қожым батыр, 7 көшесіндегі Қызылағаш медициналық пункті, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
25
Қоскөл ауылы

271
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Горобец, 1А
16
село Узынсу
272
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Ленина, 22
17
село Агашорын
273
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Богенбай батыра, 11
18
село Ленино
274
Стенд по улице Октябрьская 6А
19
село Амангельды
275
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Юрия Половых, 5
20
село Косагаш
276
Стенд по улице Абылайхана 3
21
село Голубовка
277
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района акимата Иртышского района по улице Степная, 7;
Стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью имени Абая по улице Целинная, 22
22
село Тохта
278
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Центральная, 4
23
село Селеты
279
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Сулуколь, 4;
Стенд у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Селеты по улице Сейфулина, 1
24
село Кызылагаш
280
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Кожым батыра, 9;
Стенд у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Кызылагаш по улице Кожым батыра, 7
25
село Косколь

281
Мир, 15 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
26
Қызылқақ ауылы
282
Ленин, 8 көшесіндегі Ертіс ауданы әкімдігінің "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
27
Бұланбай ауылы
283
Бұланбай,а6А көшесіндегі Бұланбай медициналық пункті, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд

281
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Мира, 15
26
село Кызылкак
282
Стенд у здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района" акимата Иртышского района по улице Ленина, 8
27
село Буланбай
283
Стенд у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Буланбай по улице Буланбай, 6А