Тереңкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 212/4 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қыркүйекте № 24276 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 3-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Тереңкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Тереңкөл
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 1 сентября 2021 года № 212/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2021 года № 24276
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Тереңкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауданының әкімі С. Батыргужинов
Тереңкөл ауданы әкімінің
2021 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 212/4 қаулысымен
бекітілген
Тереңкөл ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Р/с
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
2
3
Тереңкөл ауылдық округі
1
Тереңкөл ауылы

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Тереңкөл.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким района Тереңкөл С. Батыргужинов
Утверждены
постановлением акима
района Тереңкөл
от 1 сентября 2021 года
№ 212/4
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Тереңкөл
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
2
3
Теренкольский сельский округ
1
село Теренколь