Май ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 155/6 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 маусымда № 23079 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Майского района
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 16 июня 2021 года № 155/6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2021 года № 23079
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: