Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/65 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 1/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 маусымда № 23117 болып тіркелді
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7115 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4168959 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 687725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7774 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 3473460 мың теңге;
2) шығындар – 4262613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39752 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 73074 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33322 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -133406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133406 мың теңге.
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 4000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне ағымдағы сипаттағы шығыстарға нысаналы трансферттер 138274 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 1/65 "О Майском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 8 июня 2021 года № 1/5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2021 года № 23117
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "О Майском районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 1/65 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7115) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4168959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 687725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7774 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 3473460 тысяч тенге;
2) затраты – 4262613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39752 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73074 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33322 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -133406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133406 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить на 2021 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4000 тысячи тенге.";
3) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в сумме 138274 тысячи тенге на затраты текущего характера.";
4) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:

"9. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт, саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"9. Специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.