Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 79/372 "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 маусымдағы № 5/38 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23303 болып тіркелді
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 79/372 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7158 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 603 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 823 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 655 мың теңге;
2) шығындар – 74 175 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 572 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 572 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 104 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 559 мың теңге;
2) шығындар – 37 467 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 064 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 918 мың теңге;
2) шығындар – 36 319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 79/372 "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 3 июня 2021 года № 5/38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23303
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 79/372 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7158) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 603 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 823 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 125 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 66 655 тысячи тенге;
2) затраты – 74 175 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 572 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 572 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ефремовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 104 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 559 тысячи тенге;
2) затраты – 37 467 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 363 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 064 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 918 тысячи тенге;
2) затраты – 36 319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 255 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 255 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 736 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 198 мың теңге;
2) шығындар – 122 454 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 718 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 718 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 804 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 230 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 225 мың теңге;
2) шығындар – 89 559 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 755 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 755 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 961 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 539 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 422 мың теңге;
2) шығындар – 46 924 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 963 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 665 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 370 мың теңге;
2) шығындар – 80 864 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -255 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 255 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 736 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 513 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 25 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 112 198 тысяча тенге;
2) затраты – 122 454 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 718 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 718 тысячи тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 804 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 349 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 230 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 225 тысячи тенге;
2) затраты – 89 559 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 755 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 755 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Кемеңгер на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 961 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 539 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 422 тысяч тенге;
2) затраты – 46 924 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 963 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 963 тысячи тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Луганского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 665 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 221 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 370 тысяч тенге;
2) затраты – 80 864 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 199 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 202 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 056 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 146 мың теңге;
2) шығындар – 89 158 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 956 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 956 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 253 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 314 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 939 мың теңге;
2) шығындар – 39 062 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 809 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 809 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021-2023 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 084 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 661 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 423 мың теңге;
2) шығындар – 100 085 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 001 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 330 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 495 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 476 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 199 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 199 тысячи тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 202 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 056 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 146 тысяч тенге;
2) затраты – 89 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 956 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 956 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Ольгинка на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 253 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 314 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 35 939 тысячи тенге;
2) затраты – 39 062 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 809 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 809 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Рождественского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 084 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 661 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 423 тысяч тенге;
2) затраты – 100 085 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 001 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 001 тысяча тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Чернорецкого сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 495 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 476 тысяч тенге;

2) шығындар – 71 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 655 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021-2023 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 253 067 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 243 067 мың теңге;
2) шығындар – 260 945 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 878 мың теңге.";
13) көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 947 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 218 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 382 мың теңге;
2) шығындар – 64 146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 199 мың теңге.";
14) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
15) көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт, саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Каирбаева
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының

2) затраты – 71 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 655 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 655 тысячи тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Черноярского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 253 067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 067 тысяч тенге;
2) затраты – 260 945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 878 тысяч тенге.";
13) пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Шакатского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 382 тысячи тенге;
2) затраты – 64 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 199 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 199 тысяч тенге.";
14) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
15) пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Павлодарского
районного маслихата Г. Каирбаева
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата