Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 ақпандағы № 1-03-1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 ақпанда № 7212 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, Чернорецк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округінің Чернорецк ауылының аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Чернорецк ауылдық округінің әкімі С. Омаров
Чернорецк ауылдық
округі әкімінің
2021 жылғы 2 ақпандағы
№ 1-03-1 шешіміне
қосымша
Р/с№
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысалы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 2 февраля 2021 года № 1-03-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 февраля 2021 года № 7212
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Чернорецкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории села Чернорецк Чернорецкого сельского округа Павлодарского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Чернорецкого сельского округа С. Омаров
Приложение
к решению акима
Чернорецкого сельского округа
от 2 февраля 2021 года
№ 1-03-1
№ п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок использования (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Акционерное общество "КазТрансОйл"

0,0950
№ 35 катодты қорғаныс станциясының 0,4 киловольт - кабель желісін жүргізу мен пайдалану үшін
10
Павлодар ауданы, Чернорецк ауылдық округі, Чернорецк ауылы

0,0950
Для прокладки и эксплуатации кабельной линии - 0,4 киловольт станции катодной защиты № 35
10
Павлодарский район, Чернорецкий сельский округ, село Чернорецк