Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Павлодар облысы Успен ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 2/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 7186 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 04.12.2024 № 289/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 дейін қолданыста болады - осы қаулының 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 04.12.2024 № 289/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 10.05.2023 № 144/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. Қаулы 1-1 - тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 04.12.2024 № 289/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі "Успен ауданының ауылдары мен ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 123/7 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5202 болып тiркелген, 2016 жылғы 18 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 11 января 2021 года № 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 января 2021 года № 7186.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области 04.12.2024 № 289/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 и действует до 31.12.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области от 04.12.2024 № 289/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района согласно приложению к настоящему постановлению.";
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области от 10.05.2023 № 144/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-1. Определить и утвердить маршруты размещения нестационарных торговых объектов по Успенскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 04.12.2024 № 289/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Успенского района от 12 июля 2016 года № 123/7 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сел и сельских округов Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5202, опубликовано 18 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болады.
Успен ауданының әкімі Н. Дычко
Успен ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 11 қаңтардағы
№ 2/1 қаулысына
қосымша
Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 10.05.2023 № 144/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Нақты орналасу орны
Алып жатқан ауданы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Қазыбек би көшесі, № 78 үйге қарама-қарсы
50
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Янтарь" дүкені
2
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Гагарин көшесі, автостанция ғимаратының сол жағында
58
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Рахат" дүкені, Латун С.Б. жеке кәсіпкердің дүкені, "Олжа" дүкені, Абитанов Д.Т. жеке кәсіпкердің дүкені, Алькеева М.Е. жеке кәсіпкердің дүкені, Қожа Ж.В. жеке кәсіпкердің дүкені, "Я.В.М.А." жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің дүкені, "Уйгурская кухня" кафесі, Кульмамедова Анжела Расуловна жеке кәсіпкердің дүкені
3
Лозов ауылдық округі, Лозов ауылы, Мир көшесі, "Елена" дүкеніне қарама-қарсы
30
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Елена" дүкені
4
Равнополь ауылдық округі, Константинов ауылы, Ленин көшесі, № 42 үйге қарама-қарсы
40
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Шик" дүкені
5
Ольгин ауылдық округі, Ольгин ауылы, Советов көшесі, Ленин көшесіндегі № 53 үйге қарама-қарсы
20
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Даяна" дүкені
6
Қозыкеткен ауылдық округі, Қозыкеткен ауылы, Победы көшесі, "Белоцерковский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
40
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
Пасюк Е.П. жеке кәсіпкердің дүкені
7
Қоңырөзек ауылдық округі, Қоңырөзек ауылы, Милевский көшесі, Успен ауданының "Қоңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
50
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Байтерек" дүкені
8
Новопокров ауылдық округі, Галицк ауылы, Школьный тұйық көшесі, "Центральный", Ураскинаның В.М. жеке кәсіпкер дүкендерінің сол жағында
50
5
ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін өткізу
"Центральный" дүкені, Ураскина В.М. жеке кәсіпкердің дүкені
Успен ауданы әкімдігінің

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года и действует до 31 декабря 2025 года.
Аким Успенского района Н. Дычко
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 11 января 2021 года
№ 2/1
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области от 10.05.2023 № 144/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Қазыбек би, напротив дома № 78
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Янтарь"
2
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Гагарина, слева от здания автостанции
58
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Рахат", магазин индивидуального предпринимателя Латун С.Б., магазин "Олжа", магазин индивидуального предпринимателя Абитанов Д.Т., магазин индивидуального предпринимателя Алькеева М.Е., магазин индивидуального предпринимателя Кожа Ж.В., магазин товарищества с ограниченной ответственностью "Я.В.М.А." , кафе "Уйгурская кухня", магазин индивидуального предпринимателя Кульмамедовой Анжелы Расуловны
3
Лозовский сельский округ, село Лозовое, улица Мира, напротив магазина "Елена"
30
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Елена"
4
Равнопольский сельский округ, село Константиновка, улица Ленина, напротив дома № 42
40
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Шик"
5
Ольгинский сельский округ, село Ольгино, улица Советов, напротив дома № 53
20
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Даяна"
6
Козыкеткенский сельский округ, село Козыкеткен, улица Победы, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Белоцерковский"
40
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин индивидуального предпринимателя Пасюк Е.П.
7
Конырозекский сельский округ, село Конырозек, улица Милевского, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Конырозекского сельского округа" Успенского района
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Байтерек"
8
Новопокровский сельский округ, село Галицкое, переулок Школьный, слева от магазинов "Центральный", индивидуального предпринимателя Ураскиной В.М.
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Центральный", магазин индивидуального предпринимателя Ураскина В.М.
Приложение 2
к постановлению акимата
Успенского района

2024 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 289/12 қаулысына
2-қосымша
Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары
Ескерту. Қаулы 2-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 04.12.2024 № 289/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Қазыбек би көшесі, № 78 үйге қарама-қарсы
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Гагарин көшесі, автостанция ғимаратының сол жағында
Лозов ауылдық округі, Лозовое ауылы, Мира көшесі, "Елена" дүкеніне қарама-қарсы
Равнополь ауылдық округі, Константиновка ауылы, Ленин көшесі, № 42 үйге қарама-қарсы
Ольгин ауылдық округі, Ольгино ауылы, Советов көшесі, № 53 үйге қарама-қарсы
Қозыкеткен ауылдық округі, Қозыкеткен ауылы, Победа көшесі, "Белоцерковский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
Қоңырөзек ауылдық округі, Қоңырөзек ауылы, Милевский көшесі, Успен ауданының "Қоңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Новопокровка ауылдық округі, Галицкое ауылы, Школьный тұйық көшесі, "Центральный" дүкендерінің сол жағында, жеке кәсіпкер Ураскина В. М.

от 4 декабря 2024 года
№ 289/12
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов по Успенскому району
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 04.12.2024 № 289/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Қазыбек би, напротив дома № 78
- места для нестационарных торговых объектов
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Гагарина, слева от здания автостанции
- места для нестационарных торговых объектов
Лозовский сельский округ, село Лозовое, улица Мира, напротив магазина "Елена"
- места для нестационарных торговых объектов
Равнопольский сельский округ, село Константиновка, улица Ленина, напротив дома № 42
- места для нестационарных торговых объектов
Ольгинский сельский округ, село Ольгино, улица Советов, напротив дома № 53
- места для нестационарных торговых объектов
Козыкеткенский сельский округ, село Козыкеткен, улица Победы, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Белоцерковский"
- места для нестационарных торговых объектов
Конырозекский сельский округ, село Конырозек, улица Милевского, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Конырозекского сельского округа" Успенского района
- места для нестационарных торговых объектов
Новопокровский сельский округ, село Галицкое, переулок Школьный, слева от магазинов "Центральный", индивидуального предпринимателя Ураскиной В.М.
- места для нестационарных торговых объектов