Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы "Успен ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 318/64 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 37/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 мамырда № 7300 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабы 1-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы "Успен ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 318/64 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7027 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
"Жерлердің орналасу аймақтары" бағанындағы "2" деген сандар алынып тасталсын;
"Арттыру пайызы" бағанындағы "+40%" белгілері мен сандары алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Каримова
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 4 ноября 2020 года № 318/64 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Успенского района"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 4 мая 2021 года № 37/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2021 года № 7300
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 4 ноября 2020 года № 318/64 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Успенского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7027) следующие изменения:
в приложении 2 указанного решения:
в столбце "Зоны расположения земель" цифры "2" исключить;
в столбце "Процент повышения" знаки и цифры "+40%" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Успенского районного маслихата Ж. Каримова
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов