Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 342/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 маусымдағы № 44/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23346 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 342/68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7156 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 666 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 362 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 194 мың теңге;
2) шығындар – 99 270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 604 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 604 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189 889 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 187 мың теңге;
трансферттер түсімі – 185 464 мың теңге;
2) шығындар – 191 569 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 680 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 151 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 178 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 718 мың теңге;
2) шығындар – 50 740 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 342/68 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 2 июня 2021 года № 44/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23346. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 342/68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7156) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 362 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 194 тысяч тенге;
2) затраты – 99 270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 604 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 604 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 889 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 238 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 185 464 тысяч тенге;
2) затраты – 191 569 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 680 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 151 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 178 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 718 тысяч тенге;
2) затраты – 50 740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -589 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 589 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 751 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 151 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 600 мың теңге;
2) шығындар – 40 258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 507 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 644 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 506 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 984 мың теңге;
2) шығындар – 52 345 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -701 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 701 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 731 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 145 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 761 мың теңге;
2) шығындар – 40 001 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 270 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 270 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 934 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 173 мың теңге;
2) шығындар – 43 308 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -589 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 589 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 751 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 151 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 600 тысяч тенге;
2) затраты – 40 258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 507 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 644 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 506 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 984 тысяч тенге;
2) затраты – 52 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -701 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 701 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 731 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 145 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 761 тысяч тенге;
2) затраты – 40 001 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 270 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 270 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 934 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 696 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 173 тысяч тенге;
2) затраты – 43 308 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 374 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 374 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 374 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 374 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению;
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:

"9. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Бекенов
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов
Успен аудандық мәслихатының

"9. Специалистам в области социального обеспечения являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Успенского районного маслихата Б. Бекенов
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1 к решению
Успенского районного
маслихата