Успен ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 тамыздағы № 198/8 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24100 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына және 6-бабы 2-тармағына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен ауданының әкімі Н. Дычко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
мелекеттік мекемесі
Успен ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 18 августа 2021 года № 198/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24100
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Успенского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского района Н. Дычко
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управления пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Павлодарской области"
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района