Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 1/76 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 1685 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Арнайы комиссия туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 17 ақпандағы № 1/110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1022 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) "Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 1/110 "Арнайы комиссия туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 11 наурыздағы № 1/86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1270 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуірде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. "Алматы қаласы Әлеуметік әл-ауқат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.С. Қиқымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 3 февраля 2021 года № 1/76. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 февраля 2021 года № 1685
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Алматы:
1) от 17 февраля 2014 года № 1/110 "Об утверждении Положения о специальной комиссии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1022, опубликовано 8 марта 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) от 11 марта 2016 года № 1/86 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 17 февраля 2014 года № 1/110 "Об утверждении Положения о специальной комиссии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1270, опубликовано 7 апреля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление социального благосостояния города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Кикимова М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев