Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 517 "Алматы қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс III сессиясының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 24 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 1688 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына, VII сайланымның Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 517 "Алматы қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1673 рет санымен тіркелген, 2020 жылғы 26 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 154-155 санында және 2020 жылғы 26 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 154-155 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Алматы қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 791 376 658 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 604 326 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 351 872 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 667 502 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 143 030 643 мың теңге;
2) шығындар – 868 504 040,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 15 123 746 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 18 893 941 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 096 341 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -111 145 069,4 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 111 145 069,4 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 7 783 101 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Қорғаныс шығындары 6 732 254 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 18 652 475 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Білім беру шығындары 236 647 842,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 14 декабря 2020 года № 517 "О бюджете города Алматы на 2021-2023 годы"
Решение внеочередной III сессии маслихата города Алматы VII созыва от 19 февраля 2021 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 февраля 2021 года № 1688. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VII созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 14 декабря 2020 года № 517 "О бюджете города Алматы на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1673, опубликовано 26 декабря 2020 года в газете "Алматы ақшамы" № 154-155 и 26 декабря 2020 года в газете "Вечерний Алматы" № 154-155) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 791 376 658 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 604 326 641 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3 351 872 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 40 667 502 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 143 030 643 тысячи тенге;
2) затраты – 868 504 040,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 123 746 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 893 941 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 096 341 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – -111 145 069,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 111 145 069,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 7 783 101 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы на оборону в размере 6 732 254 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 18 652 475 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить расходы на образование в сумме 236 647 842,4 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

"10. Денсаулық сақтау шығындары 48 807 411 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 33 807 177,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 123 996 565 мың теңге сомасында бекітілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік щығындары 34 492 715 мың теңге сомасында бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 15 294 177 мың теңге сомасында бекітілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 13 313 335 мың теңге сомасында бекітілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 3 458 105 мың теңге сомасында бекітілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көлік және коммуникация шығындары 84 223 852 мың теңге сомасында бекітілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Басқа да шығындар 58 116 813 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Аталған шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының стратегиялық жоспарлау, бюджет және тиімділік жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А.Е. Білісбековке және Алматы қаласы әкімінің орынбасары І.Е. Өсеровке жүктелсін.

"10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 48 807 411 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 33 807 177,6 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 123 996 565 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 34 492 715 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 15 294 177 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 13 313 335 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 3 458 105 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 84 223 852 тысячи тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 58 116 813 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по стратегическому планированию, бюджету и эффективности маслихата города Алматы Билисбекова А.Е. и заместителя акима города Алматы Усерова И.Е.

128 484,0
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
211 853,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 321 764,0
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
1 321 764,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
1 851 663,0
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
1 851 663,0
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
3 218 490,0
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
2 535 451,0
004
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
683 039,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 652 475,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
21 576,0
021
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
21 576,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
15 531 715,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
14 108 838,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
18 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 404 877,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
314 801,0
099
Зираттар бар крематорийлер салу
314 801,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 784 383,0
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 784 383,0
04
Бiлiм беру
236 647 842,4
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
29 198 496,0
034
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
29 198 496,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
2 663 046,4
006
Алматы қаласында мектепке дейінгі ұйымдарды сейсмикалық күшейту
1 325 762,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 337 284,4
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
49 210 301,0
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
3 904 518,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

128 484,0
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
211 853,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 321 764,0
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
1 321 764,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
1 851 663,0
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
1 851 663,0
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
3 218 490,0
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
2 535 451,0
004
Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы
683 039,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18 652 475,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
21 576,0
021
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
21 576,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
15 531 715,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
14 108 838,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
18 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 404 877,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
314 801,0
099
Строительство крематориев с кладбищами
314 801,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 784 383,0
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 784 383,0
04
Образование
236 647 842,4
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
29 198 496,0
034
Дошкольное воспитание и обучение
29 198 496,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
2 663 046,4
006
Сейсмоусиление детских дошкольных организаций в городе Алматы
1 325 762,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 337 284,4
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
49 210 301,0
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
3 904 518,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

44 990 430,0
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
315 353,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
2 996 399,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 524 188,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
472 211,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
115 950 080,0
003
Жалпы білім беру
102 296 419,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
4 632 410,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
4 036 120,0
008
Балаларға қосымша білім беру
4 951 131,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
601 435,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
601 435,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
19 754 350,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
32 789,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
19 721 561,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
5 029,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
5 029,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
238 622,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
238 622,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
6 780 321,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
6 780 321,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
85 412,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
85 412,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 164 351,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
424 080,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
472 545,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 416 561,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

44 990 430,0
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
315 353,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
2 996 399,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 524 188,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
472 211,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
115 950 080,0
003
Общеобразовательное обучение
102 296 419,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
4 632 410,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
4 036 120,0
008
Дополнительное образование для детей
4 951 131,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
34 000,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
601 435,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
601 435,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
19 754 350,0
018
Организация профессионального обучения
32 789,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
19 721 561,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
5 029,0
019
Обучение участников избирательного процесса
5 029,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
238 622,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
238 622,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
6 780 321,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6 780 321,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
85 412,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
85 412,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 164 351,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
424 080,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
472 545,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 416 561,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы

289 874,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
496 719,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
188 575,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
335 730,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 626,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 533 641,0
05
Денсаулық сақтау
48 807 411,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
7 902 072,0
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
559 803,0
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
7 342 269,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
5 887 680,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
290 399,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
28 038,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
5 569 243,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 623 367,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 623 367,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
623 973,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
623 973,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
36 304,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 304,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
30 734 015,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
334 636,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
53 767,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

289 874,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
496 719,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
188 575,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
335 730,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 626,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 533 641,0
05
Здравоохранение
48 807 411,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
7 902 072,0
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
559 803,0
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
7 342 269,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
5 887 680,0
006
Услуги по охране материнства и детства
290 399,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
28 038,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
5 569 243,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
3 623 367,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 623 367,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
623 973,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
623 973,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
36 304,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
36 304,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
30 734 015,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
334 636,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
53 767,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

5 324,0
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
124 967,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
22 735,0
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары
27 494 612,0
051
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алу жөніндегі іс-шараларды іске асыру жөніндегі қызметтер
2 676 205,0
052
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алуға бағытталған күрделі шығыстар
21 769,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
33 807 177,6
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
117 298,0
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
117 298,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
8 564 283,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
779 868,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 322 224,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 293 348,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
401 580,6
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
766 163,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 100,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 004 643,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
891 869,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
112 774,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
648 608,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
648 608,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
3 000 000,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
3 000 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы

5 324,0
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
124 967,0
030
Капитальные расходы государственного органа
22 735,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья
27 494 612,0
051
Услуги по реализации мероприятия по предупреждению распространения коронавирусной инфекции COVID-19
2 676 205,0
052
Капитальные расходы, направленные на предупреждение распространения коронавирусной инфекции COVID-19
21 769,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
33 807 177,6
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
117 298,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
117 298,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
8 564 283,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
779 868,0
006
Государственная адресная социальная помощь
5 322 224,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 293 348,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
401 580,6
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
766 163,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 100,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 004 643,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
891 869,0
037
Социальная реабилитация
112 774,0
123
Аппарат акима района в городе
648 608,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
648 608,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
3 000 000,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 000 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы

13 236 498,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6 153 400,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
77 900,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 113 806,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 573 222,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 422 784,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
204 626,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
321 983,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
368 777,0
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
40 539,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
40 539,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
150 000,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
150 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
7 045 308,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 279 858,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
47 208,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 652 411,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
305 244,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
102 073,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 342 168,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
300 300,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16 046,0
068
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 000 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
109 996 565,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
30 111 970,0
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
16 169 553,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 021 644,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

13 236 498,0
003
Программа занятости
6 153 400,0
007
Оказание жилищной помощи
77 900,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 113 806,0
009
Социальная поддержка инвалидов
1 573 222,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 422 784,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
204 626,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
321 983,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
368 777,0
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
40 539,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
40 539,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
150 000,0
031
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
150 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
7 045 308,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
1 279 858,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
47 208,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 652 411,0
026
Капитальные расходы государственного органа
305 244,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
102 073,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 342 168,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
300 300,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 046,0
068
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 000 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
109 996 565,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
30 111 970,0
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
16 169 553,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 021 644,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

15 294 177,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
15 294 177,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 313 335,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
1 636 319,0
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
157 359,0
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6 632,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600,0
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073,0
034
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
601,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
945,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
801,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
575 914,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
218 428,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
492 466,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
820 948,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
820 948,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
8 490 925,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау және жасыл экономиканы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213 810,0
004
Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар
3 562 372,0
005
Экожүйе объектілерін дамыту
4 268 135,0
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
446 608,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
365 143,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
365 143,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

15 294 177,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
15 294 177,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 313 335,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
1 636 319,0
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 500,0
014
Проведение противоэпизотических мероприятий
157 359,0
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6 632,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600,0
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073,0
034
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
601,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
945,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
801,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
575 914,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
218 428,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
492 466,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
820 948,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
820 948,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
8 490 925,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды и развития зеленой экономики на местном уровне
213 810,0
004
Мероприятия по оздоровлению окружающей среды
3 562 372,0
005
Развитие объектов экосистемы
4 268 135,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
446 608,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
365 143,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
365 143,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

3 458 105,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
803 402,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
803 402,0
319
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
2 298 855,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
568 252,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 730 603,0
324
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қала құрылысын бақылау басқармасы
355 848,0
001
Жергілікті мемлекеттік қала құрылысы және жерді бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
355 848,0
12
Көлiк және коммуникация
73 377 396,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
44 126 797,0
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
23 502 047,0
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 624 750,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
29 250 599,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 308 195,0
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
3 968 740,0
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20 461 448,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
3 512 216,0
13
Басқалар
48 359 592,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
664 875,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
664 875,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
14 571,0
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
14 571,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
18 090 908,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
1 463 728,0
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
14 756 083,0
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 724 744,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

3 458 105,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
803 402,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
803 402,0
319
Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы
2 298 855,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
568 252,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 730 603,0
324
Управление градостроительного контроля города республиканского значения, столицы
355 848,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере градостроительного и земельного контроля
355 848,0
12
Транспорт и коммуникации
73 377 396,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
44 126 797,0
007
Развитие транспортной инфраструктуры
23 502 047,0
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 624 750,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
29 250 599,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
1 308 195,0
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
3 968 740,0
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
20 461 448,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
3 512 216,0
13
Прочие
48 359 592,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
664 875,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
664 875,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
14 571,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
14 571,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
18 090 908,0
005
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 463 728,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
14 756 083,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 724 744,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

101 353,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
45 000,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
3 461 053,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
3 461 053,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 961 212,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 961 212,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
6 401 548,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
6 401 548,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 344 821,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 344 821,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
12 914 344,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
300 000,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
12 614 344,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
1 254 227,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 254 227,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
873 230,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
428 612,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
444 618,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
378 803,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
378 803,0
14
Борышқа қызмет көрсету
6 724 576,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
6 724 576,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
6 720 119,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

101 353,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
45 000,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
3 461 053,0
031
Строительство комплекса административных зданий
3 461 053,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 961 212,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 961 212,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
6 401 548,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
6 401 548,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 344 821,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 344 821,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
12 914 344,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
300 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
12 614 344,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
1 254 227,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 254 227,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
873 230,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
428 612,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
444 618,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
378 803,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
378 803,0
14
Обслуживание долга
6 724 576,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
6 724 576,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
6 720 119,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

100 000,0
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
102 400,0
V. Бюджеттік дефицит
-111 145 069,4
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
111 145 069,4

100 000,0
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
102 400,0
V. Дефицит бюджета
-111 145 069,4
VI. Финансирование дефицита бюджета
111 145 069,4