Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы көрсететін электрэнергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/621 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 1/148 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 наурызда № 1689 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы көрсететін электрэнергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1341 болып тіркелген, 2017 жылғы 4 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/621 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Энеготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 30 декабря 2016 года № 4/621 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики, оказываемых Управлением энергетики и коммунального хозяйства города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 24 февраля 2021 года № 1/148. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 1 марта 2021 года № 1689
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 30 декабря 2016 года № 4/621 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики, оказываемых Управлением энергетики и коммунального хозяйства города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1341, опубликовано 4 февраля 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев