Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 517 "Алматы қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс VI сессиясының 2021 жылғы 31 мамырдағы № 51 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 маусымда № 22914 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы мәслихатының "Алматы қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 517 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1673 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Алматы қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 842 978 317 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 649 623 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 557 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 767 502 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 143 030 643 мың теңге;
2) шығындар – 918 448 446,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 471 746 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 555 008 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 923 977 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -132 496 883,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 132 496 883,4 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 8 175 579 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Қорғаныс шығындары 6 732 254 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 19 875 070 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Білім беру шығындары 237 017 574,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. Денсаулық сақтау шығындары 50 887 155 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 36 525 520,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 151 644 402 мың теңге сомасында бекітілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік щығындары 34 495 822 мың теңге сомасында бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 14 декабря 2020 года № 517 "О бюджете города Алматы на 2021-2023 годы"
Решение внеочередной VI cессии маслихата города Алматы VII созыва от 31 мая 2021 года № 51. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 2 июня 2021 года № 22914. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы "О бюджете города Алматы на 2021-2023 годы" от 14 декабря 2020 года № 517 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1673) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 842 978 317 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 649 623 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 557 112 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 767 502 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 143 030 643 тысячи тенге;
2) затраты – 918 448 446,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 471 746 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 555 008 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 923 977 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -132 496 883,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 132 496 883,4 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 8 175 579 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы на оборону в размере 6 732 254 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 19 875 070 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить расходы на образование в сумме 237 017 574,4 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 50 887 155 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 36 525 520,6 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 151 644 402 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 34 495 822 тысячи тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:

"14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 18 576 042 мың теңге сомасында бекітілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 13 473 700 мың теңге сомасында бекітілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 4 394 438 мың теңге сомасында бекітілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көлік және коммуникация шығындары 95 636 162 мың теңге сомасында бекітілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Басқа да шығындар 80 982 046 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс VI сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы С. Канкуров
Алматы қаласы мәслихатының
2021 жылғы 31 мамырдағы
№ 51 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы мәслихатының
2020 жылғы 14
желтоқсандағы № 517
шешіміне 1-қосымша

"14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 18 576 042 тысячи тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 13 473 700 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 4 394 438 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 95 636 162 тысячи тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 80 982 046 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной VI cессии маслихата города Алматы,
секретарь маслихата
С. Канкуров
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 31 мая 2021 года № 51
Приложение 1
к решению маслихата
города Алматы
от 14 декабря 2020 года № 517

315 353,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
2 996 399,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 524 188,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
472 211,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
115 530 532,0
003
Жалпы білім беру
42 094 286,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
4 639 829,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 930 781,0
008
Балаларға қосымша білім беру
4 951 131,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000,0
040
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
61 880 505,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
601 435,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
601 435,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
19 754 350,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
32 789,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
19 721 561,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
5 029,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
5 029,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
238 622,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
238 622,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
6 780 321,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
6 780 321,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
85 412,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
85 412,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
11 829 409,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
430 695,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
495 545,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 416 561,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

315 353,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
2 996 399,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 524 188,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
472 211,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
115 530 532,0
003
Общеобразовательное обучение
42 094 286,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
4 639 829,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 930 781,0
008
Дополнительное образование для детей
4 951 131,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
34 000,0
040
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
61 880 505,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
601 435,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
601 435,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
19 754 350,0
018
Организация профессионального обучения
32 789,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
19 721 561,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
5 029,0
019
Обучение участников избирательного процесса
5 029,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
238 622,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
238 622,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
6 780 321,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6 780 321,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
85 412,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
85 412,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
11 829 409,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
430 695,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
495 545,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 416 561,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы

637 874,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
517 571,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
188 575,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
335 730,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 626,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 800 232,0
05
Денсаулық сақтау
50 887 155,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
7 945 700,0
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
537 803,0
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
7 407 897,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
5 887 680,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
290 399,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
28 038,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
5 569 243,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 623 367,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 623 367,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
1 081 437,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
1 081 437,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
39 254,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 254,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
32 309 717,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
338 609,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
53 767,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

637 874,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
517 571,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
188 575,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
335 730,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 626,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 800 232,0
05
Здравоохранение
50 887 155,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
7 945 700,0
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
537 803,0
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
7 407 897,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
5 887 680,0
006
Услуги по охране материнства и детства
290 399,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
28 038,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
5 569 243,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
3 623 367,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 623 367,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
1 081 437,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
1 081 437,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
39 254,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
39 254,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
32 309 717,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
338 609,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
53 767,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

5 324,0
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
124 967,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
22 735,0
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары
28 909 004,0
051
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алу жөніндегі іс-шараларды іске асыру жөніндегі қызметтер
2 833 542,0
052
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алуға бағытталған күрделі шығыстар
21 769,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
36 525 520,6
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
1 591 253,0
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
1 591 253,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
8 709 858,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
826 525,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 322 224,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 354 160,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
401 580,6
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
802 190,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
3 179,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 050 377,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
891 869,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
158 508,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
654 503,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
654 503,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
3 000 000,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
3 000 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы

5 324,0
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
124 967,0
030
Капитальные расходы государственного органа
22 735,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья
28 909 004,0
051
Услуги по реализации мероприятия по предупреждению распространения коронавирусной инфекции COVID-19
2 833 542,0
052
Капитальные расходы, направленные на предупреждение распространения коронавирусной инфекции COVID-19
21 769,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
36 525 520,6
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
1 591 253,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
1 591 253,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
8 709 858,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
826 525,0
006
Государственная адресная социальная помощь
5 322 224,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 354 160,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
401 580,6
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
802 190,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
3 179,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 050 377,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
891 869,0
037
Социальная реабилитация
158 508,0
123
Аппарат акима района в городе
654 503,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
654 503,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
3 000 000,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 000 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы

14 009 661,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6 153 400,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
77 900,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 876 696,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 573 222,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 422 784,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
209 166,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
321 983,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
374 510,0
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
40 539,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
40 539,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
150 000,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
150 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
7 319 329,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 279 858,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
47 208,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 652 411,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
282 839,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
102 073,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 342 168,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
300 300,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
312 472,0
068
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 000 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
134 296 402,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
44 811 048,0
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
26 141 824,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 748 451,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

14 009 661,0
003
Программа занятости
6 153 400,0
007
Оказание жилищной помощи
77 900,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 876 696,0
009
Социальная поддержка инвалидов
1 573 222,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 422 784,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
209 166,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
321 983,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
374 510,0
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
40 539,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
40 539,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
150 000,0
031
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
150 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
7 319 329,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
1 279 858,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
47 208,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 652 411,0
026
Капитальные расходы государственного органа
282 839,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
102 073,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 342 168,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
300 300,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
312 472,0
068
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 000 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
134 296 402,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
44 811 048,0
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
26 141 824,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 748 451,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

10 920 773,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
2 043 758,0
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 043 758,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
3 544 447,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 537 735,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 706 712,0
008
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
300 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
120 889,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
120 889,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
14 223 064,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
14 223 064,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
2 272 751,0
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
2 272 751,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
2 924 061,0
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
2 924 061,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
19 402 943,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және инфрақұрылымдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
240 439,0
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
19 162 504,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
43 938 346,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 087 361,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
13 032 597,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
318 294,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
28 500 094,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
915 095,0
007
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
915 095,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
100 000,0
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
100 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

10 920 773,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
2 043 758,0
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 043 758,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
3 544 447,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне
1 537 735,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 706 712,0
008
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
120 889,0
031
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
120 889,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
14 223 064,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
14 223 064,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
2 272 751,0
013
Развитие благоустройства города
2 272 751,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
2 924 061,0
017
Развитие благоустройства города
2 924 061,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
19 402 943,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и инфраструктурного развития
240 439,0
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
19 162 504,0
123
Аппарат акима района в городе
43 938 346,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 087 361,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
13 032 597,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
318 294,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
28 500 094,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
915 095,0
007
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
915 095,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
100 000,0
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
100 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

1 371 264,0
001
Қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
933 558,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
436 216,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 490,0
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
401 949,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
195 473,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
206 476,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
18 576 042,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
18 576 042,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
18 576 042,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 473 700,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
1 636 319,0
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
157 359,0
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6 632,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600,0
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073,0
034
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
601,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
945,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
801,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
575 914,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
218 428,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
492 466,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
820 948,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

1 371 264,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области общественного развития на местном уровне
933 558,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
436 216,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 490,0
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
401 949,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
195 473,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
206 476,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
18 576 042,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
18 576 042,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
18 576 042,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 473 700,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
1 636 319,0
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 500,0
014
Проведение противоэпизотических мероприятий
157 359,0
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6 632,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600,0
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073,0
034
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
601,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
945,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
801,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
575 914,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
218 428,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
492 466,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
820 948,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

736 401,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
14 571,0
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
14 571,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
21 090 908,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
1 463 728,0
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
17 256 083,0
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
2 224 744,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
45 000,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
3 468 053,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
3 468 053,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 961 213,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 961 213,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
6 401 548,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
6 401 548,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
3 680 824,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 680 824,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
13 014 344,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
400 000,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
12 614 344,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы

736 401,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
14 571,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
14 571,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
21 090 908,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 463 728,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
17 256 083,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 224 744,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
101 353,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
45 000,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
3 468 053,0
031
Строительство комплекса административных зданий
3 468 053,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 961 213,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 961 213,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
6 401 548,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
6 401 548,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
3 680 824,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 680 824,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
13 014 344,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
400 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
12 614 344,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы

1 254 227,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 254 227,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
1 496 297,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 051 679,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
444 618,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
378 803,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
378 803,0
14
Борышқа қызмет көрсету
6 754 676,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
6 754 676,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
6 750 420,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 256,0
15
Трансферттер
211 057 318,4
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
211 057 318,4
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2 030 014,4
007
Бюджеттік алып коюлар
190 108 501,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
18 485 000,0
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
433 803,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
20 471 746,0
Бюджеттік кредиттері
20 855 336,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 348 000,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
17 348 000,0
012
Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру
17 348 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2 000 000,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
2 000 000,0
048
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру
2 000 000,0
13
Басқалар
1 507 336,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
1 507 336,0
069
Республикалық маңызы бар қалада кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
1 507 336,0
05
Бюджеттік кредиттерді өтеу
383 590,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
383 590,0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
383 590,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо

1 254 227,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 254 227,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
1 496 297,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
1 051 679,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
444 618,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
378 803,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
378 803,0
14
Обслуживание долга
6 754 676,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
6 754 676,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
6 750 420,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 256,0
15
Трансферты
211 057 318,4
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
211 057 318,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2 030 014,4
007
Бюджетные изъятия
190 108 501,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
18 485 000,0
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
433 803,0
III. Чистое бюджетное кредитование
20 471 746,0
Бюджетные кредиты
20 855 336,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 348 000,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
17 348 000,0
012
Бюджетное кредитование акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
17 348 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2 000 000,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
2 000 000,0
048
Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары
2 000 000,0
13
Прочие
1 507 336,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
1 507 336,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в городе республиканского значения
1 507 336,0
05
Погашение бюджетных кредитов
383 590,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
383 590,0
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
383 590,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами