Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 тамыздағы № 3/421 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 тамызда № 24053 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 1/29 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1265 болып тіркелген);
2) "Алматы қаласы әкімдігінің "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 1/29 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 11 қазандағы № 4/577 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1592 болып тіркелген).
2. "Алматы қаласын цифрландыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары І. Е. Өсеровке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 13 августа 2021 года № 3/421. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 20 августа 2021 года № 24053
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата города Алматы:
1) постановление от 29 января 2016 года № 1/29 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1265);
2) постановление от 11 октября 2019 года № 4/577 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 января 2016 года № 1/29 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1592).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление цифровизации города Алматы" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Усерова И.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев