Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 7182 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106, 108 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, 7-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 шешіміне (2021 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6841 болып тіркелді) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 303 212 702,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 487 415,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 095 289,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 275 629 998,1 мың теңге;
2) шығындар – 306 375 864,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 427 991,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 477 783 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 049 791,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 5 307 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 307 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 898 153,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 898 153,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 13 540 490 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 945 599,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 303 263,1 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға аудандар мен Петропавл қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке салықтардан түсетін түсімдердің жалпы сомасын бөлу мынадай мөлшерде белгіленсін:
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша:
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандары, Петропавл қаласы – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандары, Петропавл қаласы – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Петропавл қаласы – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы:
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандары, Петропавл қаласы – 100 пайыз.
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша:
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандары, Петропавл қаласы – 100 пайыз.";

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/1 "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2021 года № 7182
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 50/1 (опубликовано 11 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6841) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 303 212 702,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 487 415,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 095 289,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 275 629 998,1 тысячи тенге;
2) затраты – 306 375 864,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 427 991,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 477 783 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 049 791,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 307 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 307 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 898 153,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 898 153,6 тысячи тенге:
поступление займов – 13 540 490 тысяч тенге;
погашение займов – 5 945 599,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 303 263,1 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2021 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из бюджетов районов и города Петропавловска в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора:
районы Айыртауский, Акжарский, Аккайынский, Есильский, Жамбылский, Магжана Жумабаева, Кызылжарский, Мамлютский, имени Габита Мусрепова, Тайыншинский, Тимирязевский, Уалихановский, Шал акына, город Петропавловск - 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
районы Айыртауский, Акжарский, Аккайынский, Есильский, Жамбылский, Магжана Жумабаева, Кызылжарский, Мамлютский, имени Габита Мусрепова, Тайыншинский, Тимирязевский, Уалихановский, Шал акына, город Петропавловск - 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
город Петропавловск - 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
районы Айыртауский, Акжарский, Аккайынский, Есильский, Жамбылский, Магжана Жумабаева, Кызылжарский, Мамлютский, имени Габита Мусрепова, Тайыншинский, Тимирязевский, Уалихановский, Шал акына, город Петропавловск - 100 процентов.
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры:
районы Айыртауский, Акжарский, Аккайынский, Есильский, Жамбылский, Магжана Жумабаева, Кызылжарский, Мамлютский, имени Габита Мусрепова, Тайыншинский, Тимирязевский, Уалихановский, Шал акына, город Петропавловск – 100 процентов.";

8-тармақ мына мазмұндағы 37) тармақшамен толықтырылсын:
"37) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларын арттыруға.";
мынадай мазмұндағы 11-1, 11-2-тармақтармен толықтырылсын:
"11-1. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Петропавл қаласының бюджеттеріне нысаналы трансферттер қарастырылсын.
Көрсетілген трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
11-2. 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен және республикалық бюджеттен 2020 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен 2021 жылға арналған облыстық бюджет шығыстары қарастырылсын.";
13-тармақ мына редакцияда жазылсын:
"13. Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 523 888 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б. Жалгасбаев
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаты

пункт 8 дополнить подпунктом 37) следующего содержания:
"37) повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел.";
дополнить пунктами 11-1, 11-2 следующего содержания:
"11-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год целевые трансферты бюджетам районов и города Петропавловска.
Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Северо-Казахстанского областного бюджета на 2021-2023 годы".
11-2. Предусмотреть расходы областного бюджета на 2021 год за счет возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2020 году целевых трансфертов из областного бюджета и республиканского бюджета, согласно приложению 5.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2021 год в сумме 523 888 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить приложением 5 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Северо-Казахстанского
областного маслихата
Б. Жалгасбаев
Секретарь Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанский
областной маслихат

8 087 649
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 843
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
666 552
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
226 626
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51 802
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
75 418
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 038 915
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
69 919
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
309 968
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
102 249
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 523
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
20 020
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
73 842
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 307 972
261
Облыстың білім басқармасы
1 119 414
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
754 821
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 540
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
230 958
095
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
74 524
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау

8 087 649
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
140 843
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
666 552
003
Социальная поддержка инвалидов
226 626
007
Капитальные расходы государственного органа
51 802
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
75 418
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 038 915
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
69 919
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
309 968
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
102 249
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 523
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
20 020
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
73 842
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 307 972
261
Управление образования области
1 119 414
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
754 821
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 540
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
230 958
095
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
74 524
201
Государственная поддержка по содержанию
детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях

1 600
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 132
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды
материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
27 240
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
52 809
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 809
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
45 935 619
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
217 757
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 528 164
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 490
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
9 610 498
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
141 402
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 493
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5 994 823
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
13 161 059
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
16 644
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 856 906
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

1 600
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 132
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
27 240
729
Управление земельной инспекции области
52 809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
52 809
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
45 935 619
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
217 757
002
Субсидирование развития семеноводства
1 528 164
003
Капитальные расходы государственного органа
10 490
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
9 610 498
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
141 402
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 493
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5 994 823
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
13 161 059
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
16 644
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 856 906
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

511 961
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
331 762
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 522 914
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 610
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 000
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
6 101
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 759
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 886 441
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
430 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
650 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
650 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
226 651
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
226 651
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 351,3
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
7 351,3
727
Облыстың экономика басқармасы
5 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5 000
14
Борышқа қызмет көрсету
1 829 715
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 829 715
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 827 240
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

511 961
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
331 762
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 522 914
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
115 610
003
Капитальные расходы государственного органа
5 000
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
6 101
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
16 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 759
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 886 441
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
430 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
21 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
650 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
650 000
285
Управление физической культуры и спорта области
226 651
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
226 651
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 351,3
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
7 351,3
727
Управление экономики области
5 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
5 000
14
Обслуживание долга
1 829 715
257
Управление финансов области
1 829 715
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 827 240
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

353 181
019
Мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
37 485
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 982 798
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
787 181
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
730 488
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
1 535 955
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 880
081
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
4 527 506
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
37 426 103
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
59 552
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
4 599
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
234 373
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 731 625
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
7 723 439
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 549 031
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 077 031
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
472 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 264 432
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 264 432
05
Денсаулық сақтау
2 050 275
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 050 275
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 889
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
208 764
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 207
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
47 128
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
89 857
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
135 134
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

353 181
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
37 485
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 982 798
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
787 181
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
730 488
055
Дополнительное образование для детей и юношества
1 535 955
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 880
081
Дошкольное воспитание и обучение
4 527 506
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
37 426 103
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
59 552
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 599
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
234 373
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 731 625
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
7 723 439
285
Управление физической культуры и спорта области
2 549 031
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 077 031
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
472 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 264 432
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 264 432
05
Здравоохранение
2 050 275
253
Управление здравоохранения области
2 050 275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
118 889
006
Услуги по охране материнства и детства
208 764
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 207
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
47 128
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
89 857
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
135 134
029
Областные базы специального медицинского снабжения

31 744 662
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 278 210
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 284
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 162 892
006
Жануарлар дүниесін қорғау
33 034
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 631 561
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 445
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
61 905
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
36 973
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
100 052
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
125 421
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 148 478
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 710
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
31 577
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
11 000
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
55 749
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 749
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
28 779 142
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
240 469
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 604 572
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
9 300 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
147 058
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

31 744 662
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 278 210
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
82 284
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 162 892
006
Охрана животного мира
33 034
719
Управление ветеринарии области
1 631 561
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
114 445
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
61 905
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
36 973
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
100 052
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
125 421
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 148 478
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 710
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
31 577
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
11 000
729
Управление земельной инспекции области
55 749
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
55 749
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
28 779 142
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
240 469
002
Субсидирование развития семеноводства
1 604 572
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
9 300 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
147 058
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

7 505
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
6 319 155
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 009 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
228 515
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
71 689
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
131 139
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
79 781
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 781
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
51 358
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 358
12
Көлiк және коммуникация
5 303 629
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 303 629
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 629
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 080 000
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1 150 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3 000 000
13
Басқалар
35 300 117
257
Облыстың қаржы басқармасы
450 783
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
450 783
261
Облыстың білім басқармасы
108 139
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
108 139
266
Облыстың кәсіпкерлік және
индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 562 932
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 686
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
7 063
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

7 505
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
6 319 155
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 009 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
228 515
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
71 689
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
131 139
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
79 781
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
79 781
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
51 358
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
51 358
12
Транспорт и коммуникации
5 303 629
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 303 629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
73 629
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 080 000
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1 150 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
3 000 000
13
Прочие
35 300 117
257
Управление финансов области
450 783
012
Резерв местного исполнительного органа области
450 783
261
Управление образования области
108 139
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
108 139
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 562 932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
114 686
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
7 063
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"

883 462,3
"Копай" ықшам ауданын жобалау және сараптама жүргізу
28 700
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 4, 5, 6-үйлер
15 000
"Береке" ықшам ауданында 128 пәтерлі № 1 тұрғын үй салу
262 928
"Береке" ықшам ауданында 128 пәтерлі № 2 тұрғын үй салу
576 834,3
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыру
44 613,5
Мамлют ауданы
8 022,1
Мамлютка қаласында 30 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желі және абаттандыру)
7 315,1
Мамлютка қаласында 30 пәтерлі тұрғын үй салу (электрмен жабдықтаудың сыртқы желісі)
707
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
1 000
Новоишим ауылы Локомотивная көшесі бойында сыртқы инженерлік желісімен және аумағын абаттандырумен 50 пәтерлі тұрғын үй салу
1 000
Петропавл қаласы
35 591,4
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау және сараптау және абаттандыру
10 000
Солнечный-2 кентінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру. 2-кезек. Сумен жабдықтау желісі және автомобиль жолдары
14 691,7
Южный ықшам ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру. Сумен жабдықтау желісі және автомобиль жолдары
5 385
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 1, 2, 3-үйлер (газбен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желісі)
4 371,4
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 4, 5, 6-үйлер (электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желісі)
1 143,3
13
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 186,2
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 186,2
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3 186,2
оның ішінде:
Петропавл қаласында "Береке" ықшам ауданы Нефтепроводная көшесі бойындағы арнайы экономикалық аймақ үшін сыртқы инженерлік желі өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 2 қосалқы аймақ)
850
Петропавл қаласында ЖЭО-2 ауданы Промышленная көшесі арнайы экономикалық аймақ үшін сыртқы инженерлік желі өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 3 қосалқы аймақ)
1 275
Петропавл қаласында "Шығыс" ықшам ауданындағы арнайы экономикалық аймақ үшін сыртқы инженерлік желі өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 4 қосалқы аймақ)
423,7
Петропавл қаласында арнайы экономикалық аймақ үшін 110/10 киловатт қосалқы станция салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
425
Петропавл қаласында арнайы экономикалық аймақ үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы желісін өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 4 қосалқа аймақ)

883 462,3
Проектирование и экспертизы микрорайона "Копай"
28 700
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 4, 5, 6
15 000
Строительство 128-ми квартирного жилого дома № 1 в микрорайоне "Береке"
262 928
Строительство 128-ми квартирного жилого дома № 2 в микрорайоне "Береке"
576 834,3
Развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
44 613,5
Мамлютский район
8 022,1
Строительство 30 квартирного жилого дома в городе Мамлютка (внешние инженерные сети и благоустройство)
7 315,1
Строительство 30 квартирного жилого дома (внешние сети электроснабжения) в городе Мамлютка
707
район имени Габита Мусрепова
1 000
Строительство 50-ти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная в селе Новоишимское
1 000
город Петропавловск
35 591,4
Проектирование и экспертизы инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство
10 000
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры поселка Солнечный-2. 2 очередь. Сети водоснабжения и автомобильные дороги
14 691,7
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Южный". Сети водоснабжения и автомобильные дороги
5 385
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 1,2, 3 (наружные инженерные сети газоснабжения)
4 371,4
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 4, 5, 6 (наружные инженерные сети электроснабжения)
1 143,3
13
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 186,2
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 186,2
015
За счет средств местного бюджета
3 186,2
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних инженерных сетей для специальной экономической зоны в микрорайоне "Береке", улица Нефтепроводная в городе Петропавловске (субзона № 2)
850
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних инженерных сетей для специальной экономической зоны в районе улица Промышленная, ТЭЦ-2 в городе Петропавловске (субзона № 3)
1 275
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних инженерных сетей для специальной экономической зоны в микрорайоне "Шыгыс" в городе Петропавловске (субзона № 4)
423,7
Разработка проектно-сметной документации для строительства подстанции 110/10 киловатт для специальной экономической зоны в городе Петропавловске
425
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних сетей электроснабжения для специальной экономической зоны в городе Петропавловске (субзона № 4)