Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 10/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24928 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6841 болып тіркелді) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 357 540 440,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 674 381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 030 645,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 325 835 413,8 мың теңге;
2) шығындар – 342 338 849,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 438 215,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 823 781,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 385 565,8 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 20 185 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 185 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 421 624,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 421 624,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 219 292 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 100 930,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 303 263,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты
хатшысының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы
Б. Жалгасбаев
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 октября 2021 года № 10/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24928
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6841) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 357 540 440,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29 674 381 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям –2 030 645,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 325 835 413,8 тысячи тенге;
2) затраты – 342 338 849,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 438 215,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 823 781,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 385 565,8 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 185 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 185 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 421 624,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 421 624,6 тысячи тенге:
поступление займов – 18 219 292 тысячи тенге;
погашение займов – 6 100 930,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 303 263,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно осуществляющий полномочия
секретаря Северо-Казахстанского
областного маслихата
Б. Жалгасбаев
Приложение 1
к решению Северо-
Казахстанского
областного маслихата

320 027
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
331 948
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 836 990,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 836 990,4
3
Мамандандырылған медициналық көмек
952 630
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
952 630
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
952 630
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
80 893
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
80 893
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
80 893
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 107 054,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 107 054,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
199 448,4
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 865
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
252
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
196 950
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
7 761,8
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 568 020,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 450 416,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 923 252,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 744 162
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
803 345
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік
медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
84 372
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 394 232
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге,
оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
85 514

320 027
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
331 948
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 836 990,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 836 990,4
3
Специализированная медицинская помощь
952 630
253
Управление здравоохранения области
952 630
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
952 630
5
Другие виды медицинской помощи
80 893
253
Управление здравоохранения области
80 893
029
Областные базы специального медицинского снабжения
80 893
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 107 054,1
253
Управление здравоохранения области
4 107 054,1
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в области здравоохранения
199 448,4
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 865
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
252
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
196 950
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
7 761,8
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 568 020,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 450 416,1
1
Социальное обеспечение
4 923 252,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 744 162
002
Предоставление специальных социальных услуг
для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
803 345
012
Предоставление специальных социальных услуг
для детей-инвалидов в государственных
медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций
опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
84 372
013
Предоставление специальных социальных услуг
для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических
медико-социальных учреждениях (организациях),
в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 394 232
014
Предоставление специальных социальных услуг
для престарелых, инвалидов, в том числе
детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
85 514

1 670 419,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
202 116,1
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 917,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
47 327,9
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 490
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 380,5
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
1 468 303
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 117
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
76 576
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 264 610
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
104 000
1
Отын және энергетика
104 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
104 000
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
104 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны
және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56 438 775,3
1
Ауыл шаруашылығы
54 594 782,7
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 688 653,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 059
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
48 000
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
61 037,8
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
36 973
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
99 548
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
120 372,8
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 099 240
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 600
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
51 402,3
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды
материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

1 670 419,1
263
Управление внутренней политики области
202 116,1
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
129 917,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
47 327,9
005
Капитальные расходы государственного органа
16 490
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 380,5
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
1 468 303
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в области культуры, развития языков и архивного дела
125 117
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 576
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 264 610
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
104 000
1
Топливо и энергетика
104 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
104 000
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
104 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56 438 775,3
1
Сельское хозяйство
54 594 782,7
719
Управление ветеринарии области
1 688 653,7
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в сфере ветеринарии
145 059
003
Капитальные расходы государственного органа
48 000
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
61 037,8
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность
для здоровья животных и человека
36 973
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
99 548
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
120 372,8
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 099 240
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 600
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 402,3
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря,
для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

25 420,8
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
52 906 129
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 128 164
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
9 610 498
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
119 304,9
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 493
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
6 200 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
15 795 059
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік
және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
19 644
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
8 156 663
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 009 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
5 124,1
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
4 000
2
Су шаруашылығы
4 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 000
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
4 000
3
Орман шаруашылығы
1 186 361
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 186 361
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 153 768
006
Жануарлар дүниесін қорғау
32 593
5
Қоршаған ортаны қорғау
283 943
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
283 943
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 703
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 990
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

25 420,8
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
52 906 129
002
Субсидирование развития семеноводства
2 128 164
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
9 610 498
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
119 304,9
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 493
047
Субсидирование стоимости удобрений
(за исключением органических)
6 200 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
15 795 059
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
19 644
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
8 156 663
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 009 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам
в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
5 124,1
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
4 000
2
Водное хозяйство
4 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 000
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
4 000
3
Лесное хозяйство
1 186 361
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 186 361
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 153 768
006
Охрана животного мира
32 593
5
Охрана окружающей среды
283 943
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
283 943
001
Услуги по реализации государственной политики
в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
108 703
013
Капитальные расходы государственного органа
9 990
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

889 507,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
889 507,6
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
889 507,6
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 789 762
266
Облыстың кәсіпкерлік және
индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
5 539 762
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 759
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 270 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 990 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
221 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
250 000
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
250 000
9
Басқалар
4 966 973,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
520 606,9
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
217 093,9
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
303 513
257
Облыстың қаржы басқармасы
103 995,6
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
103 995,6
261
Облыстың білім басқармасы
3 299 522,8
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 967 760,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
331 762
266
Облыстың кәсіпкерлік және
индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
166 234
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және
индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 110
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 000
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

889 507,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
889 507,6
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
889 507,6
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 789 762
266
Управление предпринимательства и
индустриально-инновационного развития области
5 539 762
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
16 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 759
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам
в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 270 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 990 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых
бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
221 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
250 000
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
250 000
9
Прочие
4 966 973,8
253
Управление здравоохранения области
520 606,9
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
217 093,9
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
303 513
257
Управление финансов области
103 995,6
012
Резерв местного исполнительного органа области
103 995,6
261
Управление образования области
3 299 522,8
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 967 760,8
096
Выполнение государственных обязательств
по проектам государственно-частного партнерства
331 762
266
Управление предпринимательства и
индустриально-инновационного развития области
166 234
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в области развития предпринимательства и
индустриально-инновационной деятельности
147 110
003
Капитальные расходы государственного органа
5 000
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности